Jump to content

Telekom box пакет


Corey

Recommended Posts

http://www.open.tele...temp=0&sid=1003

Шта мислите о овоме? Данас ми је поштом стигло писманце из Телекома у коме ми промовишу box 3 варијанту, која уопште не звучи лоше. Јел неко од вас фура неки од пакета, каква су вам искуства?

Ценовник http://www.open.tele...temp=0&sid=1005

И још једно питање, пошто имам ISDN линију на којој је ADSL, има ли неке разлике што се тиче квалитета везе између ње и обичне линије? Ако има, да је откажем.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
uzeo sam open iptv juce ali ovi njihovi nisu mogli da dodju danas da osposobe sve, pokusao sam ja ali nakon 2 sata pokusavanja i bleje na njihovom sajtu, nemam pojma o cemu se radi, glup sam
 
ja sam povezao ovaj iptv modem na tv, napajanje i modem za adsl, sta sad? mislim da treba da povezem telefonski prikljucak sa adslom ili tako nesto?
 
hvala unapred

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da treba, kod mene ide iz telefona u spliter, pa iz splitera ide jedan kabal u telefonski aparat, drugi u ruter...jedino sto jos moze da te zajebava je da ti nisu otkljucani svi portovi, ako ti zatrebaju npr za TV, drugi komp, sta vec, to mozes ti sam, imas upustva na netu za ta sranja ili da zoves njih da ti oni otkljucaju ili da kupis jos splitera...mozes i da hvatas samo wi-fi net ofc, ali meni bar nije radilo kako treba, kabal je kabal



Kad kazem telefona, mislim na telefonsku uticnicu ofc :)

Link to comment
Share on other sites

hvala ali izgleda nije u tome problem, sad mi je tek ortak rekao da sam ja iz prve povezao sve kako treba, ali na ekranu stoji ono animo sranje i Upgrading - do not unplug

nakon toga upgrade failed i ponovo se vrati na upgrading, tako vec nekoliko puta

zvao sam call centar i oni su mi rekli da restartujem rutere (gle cuda) nakon toga su mi rekli da ce se javiti neko.. sajze

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam vise sta da radim sa tim telekomom juce opusteno 23 puta me diskonektuje. Resetovo ruter, sta sve nisam radio govno ne radi kako treba.

 

Jos su me naterali da sa ISDN predjem na analognu centralu, navodno jer nemaju vise ISDN uredjaje, i da bi mi to bilo najpametnije jer ako mi crkne, ISDN uredjaj nemaju da mi zamene.

Taj Intracom ISDN uredjaj mi je dva puta crkavao, tako da sam ih zbog toga i poslusao.

 

Televizija radi ok, mobilni ok :D Al internet neam pojma sto ne radi kako treba. Youtube na 6mbita gledam 360p 480p...

 

WIFI sto sam uzeo i placam 1000 din mesecno 5/5mbit radi bolje. Cekam da istekne ugovor da ih oteram u PM.

 

Linija vise ne moze da mi se nakaci na ADSL2+M standard :( na ISDN liniji mi je to radilo. A koristim isti Jet speed iad modem (doduse zamenjen posto je onaj pralvjen za ISDN a ovaj je sad za analognu liniju).

Sto je najgore operater koji je bio tu cudio se sto mi to ne radi vise, i cimao se da namesti, medjutim strumf ura stura otisao i ne mogu vise nikako da ga vratim.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...