Jump to content

Tenis 2012


Lucky

Recommended Posts

drugovi, dajte neki dobar sajt za vesti iz muškog tenisa. nalazim ili neke domaće gde je svaka vest o novaku, ili engleske gde se marej spominje više od federera, nadala i novaka zajedno.

Link to comment
Share on other sites

ja se isto nadam da ce ga conga prebiti. ovo sto marej igra je odvratno za gledati. ne pratim ga redovno, ali kada ga god gledam covek samo vraca lopticu i ceka gresku protivnika. danas je napadao protiv ferera samo u situacijama kada je pretilo da bas zagusti (ferer je imao 5:4 i servis u drugom setu, cini mi se.) jebem ti ja tenis gde lik krene u napad kada mu mec visi o koncu

Link to comment
Share on other sites

Само да Ноле добије, јебеш другог финалисту, ко год буде.

Ако га Федерер победи и освоји Вимблдон, оде на прво место, то ће бити катастрофа. :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

da, neću moći da spavam posle toga!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

A Djokovic kao sisica, nije se kretao od sredine treceg seta. Jel i ovog puta imao neku povredu ili je samo just usual kad gubi pa izgubi volju?

nisi gledao us open 2011... nisi gledao australian open 2012... nisi gledao rim 2011... nisi gledao... jbg mogu do sutra... toliko je djokovic izgubljenih meceva dobio u poslednjih godinu dana... nazivati sisicom najboljeg (moze i jednog od... nagrade su jedno... ali nije bas precizno merljivo) sportistu sveta zato sto je izgubio i to od federera i to na travi je toliko bezobrazno da cu ti ostaviti samo link...

www.b92.net

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...