Jump to content

Origin Store


Slađan

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vidiš, i ja sam to probao ali mi nije umanjio cenu igre, a onda sam uzeo saobtera i kao, ne stiže mejl, daj da probam nešto drugo, probam Burnout, stigne mail odmah. I reko, e jebem mu mater, zajebao sam se, kad ono stigne i mejl da sam aktivirao i sabotera.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

hej drugari, jel uspeo neko iz srbije da kupi skoro igru preko Origin-a

kako se resava problem sto i dalje nema Srbije na listi za odabir zemlje ? exYu zemlje mi u ovom slucaju ne rade

pokusavam da kupim MoH i imam 50% popusta jer imam bf3premium ali nikako da proguram

pre sam mogao da zavrsavam ove varijante nekako obilaznim putem, ali sada nemam vise ideja

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

meni ima srbije u padajucem meniju, ali je problem sto mi uvek izbaci neki error u transakciji, skine mi po 1eur sa kartice i kaze da kontaktiram EA u fazonu :)

do sad su mi skinuli 5 evra i vise dinara nece videti od mene... dok ne bude izasao neki bf4, ali i tada cu ga uzeti na disku.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

https://offer.medalofhonor.com/index.php?lang=en

ulogujes sa origin nalogom, ako imas bf3 prem, trebalo bi da dobijes kod, posle na originu kada ubacis moh u korpu i odes na checout, uneses kod i dobijes popust, moh ti dodje 24.99eur :) 50 ne vredi, ovih 25 je max koji bih im dao, tj vec sam im dao :)

meni je radilo preko slovenije, kartica je visa unikredit banke (iz srbije), posto vidim da G sa svojom nista nije uspeo :)

evo vidim izasao moh, 16gb :) ko nije kupio, lepo skine warez, pa ako mu se svidi kupi ga za 25 :) ima jos par dana do zvanicnog izlaska

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ako nekoga zanima, možete se prijaviti za Crysis 3 alfu preko FB na https://www.facebook.com/NVIDIAGeForce/app_433401813391421

treba vam origin da bi ridimovali kod, a počinje od 2-og novembra i može da se preloaduje sada. Mislim da imaju ograničen broj kodova.

PS: imaju sad i tamo na Originu Halloween rasprodaju.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pa ja sam danas preventivno promenio pass, i sve uredno šljaka, ludilo zezanje, login, out, in, out, itd. Par sati kasnije op, neće. Probam i stari i novi i sve i odem da resetujem i neće da mi pošalje mail, pa kao prihvati posle jedno pola sata ali nema mejla, nema, aj opet, nema, nema,... i tek posle ko zna koliko vremena i trećeg pokušaja odmah mi stigne mail.

ono - http://www.vg247.com/2012/11/14/origin-hacks-eas-security-system-locks-users-out-of-their-own-account-source

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...