Jump to content

Mouse cord holder


Sa1Nt

Recommended Posts

Veci > manji. Logichno.

Daleko od toga da je manji losh, samo se treba dosta vishe drkati da namestish kabl kako ti odgovara a i drugachiji je osecaj sa njim, sa vecim mnogo vishe imash taj "wireless" trip. Dosta puta mi se deshavalo i da ga cimnem sve zajedno sa mishem jer ako mu stavish vishe kabla od njega do misha, savija se retardirano kabl i ode cela poenta holdera u kurac.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

woofer ti je na stolu i ti pricas o nekom konforu, pa malo jaci bas zatrese svaki noviji senzor...

ova tema moze u kanter strike forum sad ;)

brate, 2.1, kakav crni jachi bas.. prestani da me trolujesh please, pochinjesh da mi idesh na nerve

Link to comment
Share on other sites

nisam se slozio sa tobom pa je to odma troll?

Corey evo dacu ja metalurgu da uradi probnih 5 komada, sa1nt-a i pajsera cu da zovem za beta testere, jedan graviran special edition u rur redakciju i posle cu da kupim jedan lambo od para koje zaradim prodajuci cord holder gejmerskoj masi po Srbiji a i sire.

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

imam ja ovaj manji steelseries cord holder, kao sto kazu ljudi, malo je vise drkanja dok se ne namesti idealno...kako ga namestis, pojavi se neka nova sitnica ali moze da se namesti kako treba na kraju tako da radi posao...ja vise ni ne igram nista pa mi i ne treba toliko...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...