Jump to content

tetovaze


boku

Recommended Posts

Portret ce raditi Carlo Zagorac i hvala vam drugari na supportu a nije mi jasno da ima i dalje batica (hejtera) koji nemaju drugi argument nego lupaju minuse cak i za ovo.. Pokazite malo postovanja jebem vas u usta zvalava.

 

 

Zbog toga sto ce se portreti raditi 02.05.2013 godine na dan mog rodjendana spustio mi je cenu na 100 eura za sva tri portreta.

 

Hvala vam svima jos jednom na podsrci (znaci puno).

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

Нећу да се мешам, али портрет је апсолутно најзајебаније нешто што може да се црта/слика/тетовира. Исто тако, ако је довољно детаљан, мислим да би се радио из фазон два пута, или бар неколико сати одједном. И најзад, за добар портрет, значи не вансеријски, ја не бих тражио мање од пар стотина евра, значи за солидан портрет, не неко свемирско откровење. Три портрета у једном дану за сто евра ми делује у најмању руку сумњиво.

 

Имај на уму да портрет може да личи, а да буде срање.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Duljo portret ce se raditi duze, nikako 1 dan.. Na moj rodjendan krecemo sa tetoviranjem a kada ce biti gotovo ja to ne znam. Karla znam privatno i kad vec pricam, kucni smo prijatelji i redovno se posecujemo.. Ovo je zahtevan rad ali je on to resio za mene da odradi po ovoj ceni, inace kosta mnogo...

Link to comment
Share on other sites

Astora ja bez ikakvog trola ili hejta mislim da su portreti losa ideja. Da li si probao da zamislis kako ce ti portreti tvoje dece izgledati za 20-30 godina kada ti se koza na rukama otrombolji i izbora? A kad mastilo na nekim mestima malo izbledi? A ako taj lik predstavi portrete tvoje dece na nacin koji tebi ne odgovara?

Sigurno postoji nesto sto ce te uvek asocirati na sina/cerku. Ako hoces da zabelezis na sebi vecni znak koji ce te podsecati koliko ti deca znace, to mozes da uradis na simbolican nacin, a ne bukvalnim lepljenjem njihove face na svoju ruku.

To je moje iskreno misljenje, eto.

Link to comment
Share on other sites

Astora ja bez ikakvog trola ili hejta mislim da su portreti losa ideja. Da li si probao da zamislis kako ce ti portreti tvoje dece izgledati za 20-30 godina kada ti se koza na rukama otrombolji i izbora? A kad mastilo na nekim mestima malo izbledi? A ako taj lik predstavi portrete tvoje dece na nacin koji tebi ne odgovara?

Sigurno postoji nesto sto ce te uvek asocirati na sina/cerku. Ako hoces da zabelezis na sebi vecni znak koji ce te podsecati koliko ti deca znace, to mozes da uradis na simbolican nacin, a ne bukvalnim lepljenjem njihove face na svoju ruku.

To je moje iskreno misljenje, eto.

Ovo za otromboljenje i taj when you get old shiet je bs preveliki.

tumblr_mcmngt4D1R1rifdi9o1_500.jpg

Evo kako "ce" izgledati.

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

Pa brate... ne radi se direktno portret na kozi, napravice prvo normalan portret na papiru itd, nema sta da mu ne odgovara? Ako odgovara na papiru odgovarace i na kozi.

da, posto je koza identicnog oblika i zakrivljenja kao papir

.

Ovo za otromboljenje i taj when you get old shiet je bs preveliki.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mcmngt4D1R1rifdi9o1_500.jpg

Evo kako "ce" izgledati.

da, posto se svim ljudima koza bora na isti nacin i moj deda je isto ovako bio bez bora Edited by тrooпer
Link to comment
Share on other sites

Тет после двајс дина неће личити ни на шта, осим ако га не рифрешујеш до тада 2-3 пута и не идеш на сунце НИКАД.

 

У зависности од површине, наравно да мора тет да се прилагођава. Нпр. ако оћеш да истетовираш квадрат на нечему што има брда и долине (бутина, рука итд), заправо ће тетмастер морати да криви праве линије да би оне изгледале право. И онда на то додаш евентуално триповање површине током покрета (што је негде занемарљиво, а негде и није).

 

Портрет је посебна прича јер буквално милиметарски трипови могу да га сјебу, док не знам, најк знак не могу, он је и даље најк знак, чак и када је исавијан ко застава на ветру. Портрет није.

Исто тако, ако тетовираш дарк сајд оф д мун омот, боли те курац и ако пропадне и ако је нешто мало зајебано и ако треба да рифрешујеш, јер је све то лол.

 

Што се тиче деформације услед борања и тих трипова, то није толики трип. Синдром лептира на оклембешеној буљи је често до оклембешене буље, не до лептира.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

da, posto je koza identicnog oblika i zakrivljenja kao papir

.da, posto se svim ljudima koza bora na isti nacin i moj deda je isto ovako bio bez bora

 

Pa jel moram da ti nacrtam lol ?

 

Tatoo majstor, bilo koji... (pricam o nekom ko zna svoj posao), ako ume da nacrta portret na papiru, umece da ga prenese i na kozu. Zato sto mu je to profesija. Ne znam sta uopste diskutujemo o tome.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Duljo me razume <3

Tatoo majstor, bilo koji... (pricam o nekom ko zna svoj posao), ako ume da nacrta portret na papiru, umece da ga prenese i na kozu. Zato sto mu je to profesija. Ne znam sta uopste diskutujemo o tome.

brate o tome i pricam. Problem je sto neko "ko zna svoj posao" je jako relativna stvar. Pogotovu kad su portreti u pitanju. Edited by тrooпer
Link to comment
Share on other sites

Pa sta sad? Isto je za XYZ profesija... mislim kategorija "neko ko zna svoj posao". Da li je tetoviranje portreta, operacija slepog creva ili cuvanje male dece... uvek postoji mogucnost da taj neko mozda ne zna posao ?

 

Osim toga.. nije me mrzelo da pogledam nesto od ovog Karla Zagorca, nisam naisao ni neke tetovaze, ali sam ovo iskopao: http://www.facebook.com/pages/Carlo-Ink-Wonderland-WUTP/299091066832850#!/media/set/?set=a.290323590989873.69871.100000367028707&type=3 (valjda moze da se otvori jbm li ga). Ako nista drugo, barem vezba da crta portrete :) Duljo ce vec da kaze da li je kvalitet ili ne.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...