Jump to content

tetovaze


boku

Recommended Posts

Па немам шта да мислим, битно је шта ти мислиш:)

Готи, па оно, кад погледаш, чак и скупе тетке су условно речено јефтине, ако си у фазону да оћеш и да знаш шта ћеш, ипак то стоји цео живот. Мислим, да одвајаш десет кинти дневно, за пар година ћеш имати за тај жарко жељени тет, а свако може да одваја више од тога. Тако да I call ниси ти гладан:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Te japanska/kineska slova tetovaže su tako kliše.

Ja planiram da uradim tri tetovaže trenutno, krenuću da skupljam pare od nove godine, pa makar jednu da uradim do leta. Na desnoj podlaktici sa unutrašnje strane pisaće ''il' sa štitom il' na njemu'' u starogrčkom originalu, simbolika je jasna - nema odustajanja. Na levoj ruci na mestu gde se inače nosi sat istetoviraću klasični sat, a skazaljke će pokazivati 11h i 55m, simbolika bi bila da nikad nije kasno da se nešto uradi.

I jedna lokal-patriotska, to sam kao klinac hteo, ali ne znam da li bi sad to uradio, negde na ledjima recimo icon_smile_big.gif

dnj79g.jpg

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

celtic_cross_150.gif

:D

koji ce ti kurac kineski znak , za 3 godine da se jedes kolki si kreten bio kad si istetoviro ,,supermarket'' na nozi. Jedino gore od kineskih znakova su biceps tribali realno (ko obezbedjenje na brodarcu) , ili eventualno neki zmaj / gorepomenuti vuk :D

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Ма брате нек уради шта оће, јесте то све клише, али не мора да значи да је његов ''унутрашњи порив'' клише, ако ме капираш. А то што се нешто води као клише, то треба да га боли курац. А под два, можда човек ради тетоважу из чисто естетског трипа, то је сасвим легитимно, не мој кап оф ти, али легитимно.

А ТИ СЛОБОДНО УРАДИ ВПВВ И ЗМИЈУ НА БУЉИ :tf:

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ma provalili bi svi eventualno. Ja se potajno nadao da ce da sledi "Lol, nije to lik i likusa nego dva se lika futaju" a ja bi onda "Svako vidi ono sto zeli, lol ti si gej" ali ni to se nije desilo. Jel to neka utakmica kurac palac? Gde je RuR elita sa hordama trolla i mrznje bre?!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ја знам да си ироничан, али знаш за оно ''понашај се годину дана некако и бићеш такав'' тако да само напред!:*

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao tripove da istetoviram mali plamičak na vratu al' sam skontao da to za 5+ godina nikako nece valjati kad zavrsim fax i kad postanem, jel, ozbiljan covek. (inb4 nikad)

I sad bih se tetovirao ali trenutno ne mogu da nadjem nikakvu simboliku koja je vredna da bude permanetno utisnuta na moje telo. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...