Jump to content

Call Of Duty: Modern Warfare 3


exile

Recommended Posts

Meni je samo zbog onog nivoa gde jedan piči kroz zgradu a drugi ga pokriva iz helikoptera must buy, pretpostavljam da je i ostalo na nivou.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Nije bled, već je jednostavno drugačiji (plus što nema ni vozila). Tristapetsta čuda su nabacali u njega (što i jeste sranje, jer zagušuje igru), ali pravi dijamant su one spec ops misije za dva igrača.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam igrao te spec ops misije sa ortakom i nisam nesto odusevljen, previse su lake i linearne. Ideja nije losa ali definitivno treba jos poraditi na tome.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Pa jeste igrali na najtežem nivou? Znam da su nas useravali kao budale, nema šanse da se pređe praktično (ono u Brazilu, još kad krenu kerovi da dolaze koji moraju da se rknu nožem u deliću sekunde).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pip smo bese ti i ja to igrali onomad ? :D

Useravali su nas nevidjeno, po onim kucicama :D

Lol, da, još i oni tupavi civili kad počnu da istrčavaju, redovno svakom po metak u lubanju refleksno :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Šta je "wahada" i dajte neki link za kupovinu (ovi u Game-S kao imaju igru, ali nigde ne može da se klikne da se naruči).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

derp.png

[:D]

kazu ljudi da je kao mw 2.5

dok igras bf3 imas neizmerljivo veci osecaj epicnosti u odnosu na bilo koji cod (a ja sam moglo bi se reci cod fan izuzev mw2 koji mi je govno nepevano)... nazalost nisam se skupio da igram timski sa nekom ozbiljnijom ekipom ali dosta cesto se desi da upadnes u squad sa ok momcima koji spotuju lece te popravljaju i slicno... i tada taj osecaj kada vlada na 64p mapi prevazilazi sve iz cod-a sto moze danas da ponudi

u stvari kao kada se igrao cod u igronicama sa ekipama... osecaj timskog duha je tu, ne bas da ce te u 100% situacija svi ispostovati ali prosto je takav sistem... cod je dobio malte ne kvejkolik gejmplej u smislu trci skaci pucaj jurcaj i to ima svoje momente dobre, ali prosto je zakucao na tome i ne mrda vec dosta dugo - BO je malo izvadio stvar

ne obazirite se na rivjuove, sve je to dobro placeno

naravno bf3 ima mana, ali mislim da mw3 nema sta da trazi pored njega ako je to neka dilema

ja sam se na momente dobro lomio da li da uzmem mw3, jer imam fore za igranje dok ne dodje beba pa u faoznu da iskoristim sve sto se moze iskoristiti ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

COD multiplejer (bar u četvorci) možeš da igraš u pucaj-skači fazonu ako hoćeš, ali može baš i da se taktizira i to jako (zahvaljujući izvanrednom dizajnu mapa). Posle dve godine četvorke (po pet-šest sati u proseku dnevno, bez preterivanja :) ), toliko sam se izveštio da sam u deliću sekunde znao ko me je ubio i odakle mi preti opasnost u zavisnosti od pozicije na mapi. MW2 su već usrali sa lošim mapama (previše otvorene), gde je ceo akcenat na brzom nizanju killova dok te neko pre ili kasnije ne ucmeka (izuzev raznoraznih nindža bolesnika, naravno).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

stos mene tice mw2 su jos usrali killstreak-ovi i nizanje ubistava istim do sledeceg ks-a, nebalans oruzja u prvih 6 meseci, ooogromni hitboxovi, i nemanje ded.servera i sve sto uz to dolazi :| sto je mnogo mnogo je

e sad za pc kazu da mw3 treba da ima i ded serevre i lan podrsku... ali nigde ne procitah konkretno o tome

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lol, Exile:

11.00h - E, skinuo sam igru, saću probam

.

.

21.00 - E, prešo sam, strava je!

Valjda je multi na nivou, da ne bacam pare na Step-singleplayer.

NAP.3250.jpg

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...