Jump to content

GTA 5


Al Bundy

Recommended Posts

to je sasvim jasno. Ali ja kao pojedinac koji sam nešto platio, moram da imam pravo da na svom sajtu/kanalu pričam šta hoću u vezi toga. Nigde kada kupujem igru meni ne piše da ja ne smem da spoilujem igru. To jedino važi za novinare koji potpisuju ugovor sa izdavačem da bi dobili igru ranije i onda dobijaju listu predloga šta smeju da objave, a šta ne. To je ok, ali nekome ko je privatno, fizičko lice ne mogu da zabranjuju slobodu spoilovanja, koliki god da je seljak.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

A eo subbox mi pun playtruova,niko ih ne miče.

Šta god oće,ja znam da ih neću gledati ali ne mogu da shvatim ljude koji ih gledaju.Zasto bi neko spojlovo svoj playthrough gledajući nekog drugog kako igra i 90% slučajeva uvek je neki noob ,smaraju sa komentarom,u naslovu napišu šta se dešava u datom partu(spojlovo mi je likić nekoliko mehanika samo sto sam listao subox)

Isto tako kad neko zavrsi igru,zasto bi gledao.Jednostavno su beskorisni za igru kao sto je GTA i zato nemam nista protiv ovog navedenog gore.

Edited by SteXmaN
Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam stigao da je instaliram i probam jedno 2 sata. Igra je fu****ng unbelievable. Sta su sve ljudi ubacili u igru to je nenormalno. Ne znam da li ima (za ovo kratko vreme nisam ni stigao da nadjem) nuklearna elektrana, posto sam u prolazu video benzin u kanisterima na nekim lokacijama, pa bi da te kanistere odslepam nekako do elektrane i probam da je zapalim da vidim sta ce da se desi. Probacu danas da se ukrcam u Vinewood bus turu na brdo, izbusim rezervoar, pucam u benzin i zapalim Vinewood, ako to moze da se uradi (da vidim da li ostaje unisten u igri, ako ga stvarno zapalim??)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...