Jump to content

Urednost


Jeste li uredni, barem sto se odece tice?  

97 members have voted

  1. 1. Jeste li uredni, barem sto se odece tice?

    • Vrlo, sve mora biti tip-top
    • Tu i tamo, cim se malo nakupi, sredim
    • Bacam gde stignem


Recommended Posts

meni je soba velika pa se nered ni ne vidi toliko,ali ono sto mene najvise uzasava jeste prasina,em nemam lek za nju,em me uzasno mrzi da brisem,ovo ostalo sve mogu da podnesem da sredjujem kad dodje vreme...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Glasao za drugu..

Vodim racuna koliko vreme i lenjost dozvoljavaju.

Prezirem pranje sudova npr.U sudoperi mi je uvek sida.

Ali sve ostale poslove laganica solo.Ili pozovem ortakinju da mi pomogne kad pravim full ciscenje - 1 u recimo 2 nedelje.

Inace laganica zivim u 25 kvadrata,tako da je kod mene uvek otprilike ok.

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja volim da je uredno i generalno se trudim da uvek tako bude, nekako mi je prijatnije da budem u životnom prostoru kad je sređeno. Događa se doduše kad imam puno nekog posla, ili je neki sajam pa sam ceo dan na njemu i slično, onda ume da se napravi gomila nereda, pa je tako sve dok ta neka obaveza ne prođe, bude neuredno, iako bih možda i imao vremena da sredim dok ona traje, ako me kapirate.

A stvari držim na dve gomile i to je to, uvek znam gde je šta.

Link to comment
Share on other sites

nema razloga da iko pere sudove, mašine su jeftine i rade kao car

+1

samo sto se tu javlja novi problem - ko ce da ubaci posudje u mashinu i izvadi ih odatle?:))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sve me vise smara nered ali ni kod mene nikad nije sredjeno :(

Mrzi me, ne stizem itd... Ova gajba koliko se lako isprlja to je neka magija stvarno.

Ranije mi je komp bio uvek uredan i diskovi, ali me i to sredjivanje kompa posle toliko vremena krenulo da smara, mada se kanim vec 100 god da ga sredim.

Uskoro cu prvi put da se uselim u skroz praznu gajbu gde ce biti samo moje stvari pa se nadam da ce mi biti mnogo lakse da odrzavam.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

prašina ubija. ja sam u fazonu da nabavim ovo i da ga puštam da radi svakog dana, pa će valjda biti manje prašine i po nameštaju i sl.

Za one što prate Breaking Bad, jel je ovo ono sranjce što su u prvim epizodama 4. serijala šetkalo po Dzesijevoj sobi dok je pravio one žuraje?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Meni kao bolje rešenje deluju oni jonizatori vazduha ili kako se već zovu, koji privlače prašinu i ostale čestice i tako preventivno deluju protiv taloženja iste.

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa otkud znam, nikad nisam imao susret sa tim, nego onako naivno sa reklame zaključujem :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ne verujem da roomba može da počisti sve živo, al mislim da je dobar fazon da je pustiš svaki dan kad izlaziš iz kuće, i ona tako paja po sobi i pokupi, recimo, 40% prašine. i tako dan za danom, pred wide ekranom.

(deus ex ima velike sejvove)

Link to comment
Share on other sites

meni je sjajan onaj momenat kad središ sobu pa se istripuješ da si sredio život

Ja svaki put kad 'okrećem novi list' u životu krećem od sredjivanja sobe/gajbe.. i otprilike tu i stanem icon_smile_big.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

video sam roombu (model za tepihe) u merkuru za 400 evra. nije isključeno da ima da se nađe negde u srbiji, al je pitanje za koje pare.

Ima u tehnomarketu i tehnomaniji, ja vid'o, al' ne bih znao cene. I moram da se ogradim, ne znam dal' je baš bila Roomba, ali taj je fazon.

Link to comment
Share on other sites

Ja svaki put kad 'okrećem novi list' u životu krećem od sredjivanja sobe/gajbe.. i otprilike tu i stanem icon_smile_big.gif

Ја сваки пут кад средим собу, средим и живот, али то се десило два пута до сада:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...