Jump to content

Win 7 repair


[BMF]Psycho

Recommended Posts

Juce sam dobio blue screen na vrlo cudan nacin.

Naime, riknuo mi modem pa sam kupio novi, i kad sam stavio cd sa drajverima da se instaliraju pitalo me da stavim u kojoj zemlji zivim, ja kliknem na slovo N misleci da ce me prebaciti do prve zemlje koja pocinje tim slovom, umesto toga instalacija predje na sledeci korak i krene da detektuje network connections. I sad posto nista nisam jos prikljucio, ne nadje nista. Znaci sacekao sam da zavrsi taj search, kliknem na exit i krene krcanje iz maticne sa blue screen-om.

Restartuje se masina, ja kliknem na normal windows, zakrci na login screenu i blue screen opet.

Dignem u safe mode, deinstaliram te nedovrsene modem drivere(iz control panel, uninstal), zakazem error check na sledeci reboot.

Odradi check ne nadje nista, opet blue screen na login screenu, ali ovaj put nece da se digne ni u safe mode.

Odneo sam hard do druga da uradim backup, c particija radi sasvim normalno, otvaram i kopiram fajlove bez problema.

Mislim da je ta instalacija drajvera nekako oskrnavila windows, dok je sve drugo ok.

E sad ja sam probao da pokrenem instalaciju windowsa tako sto sam butovao preko cd roma(sa windows cd-om unutra), i onda drzim F8, medjutim sve sto mi ponudi je da startujem windows ili da uradim memory check. Jel ima neki drugi nacin da pokrenem install ili repair?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

"i krene krcanje iz maticne"

Kakvo krcanje, nesto kao od struje ili?

Kad otvoris komp, pregledaj maticnu i sve cipove na njoj, i probaj da pomirises da li se oseti paljevina.

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Tek kad sam povadio sve iz maticne i vratio nazad sam uspeo da dobijem install windows ekran, pokrenuo repair, reboot, opet isto, ne mogu ni safe mode da pokrenem. Restore ne moze jer nisam napravio image. Tako da sam digo ruke, formatiro i reinstaliro.

edit: hvala na pomoci u svakom slucaju.

On the side note, Win 7 mi je bas lepo radio evo preko godinu dana otkad sam kupio taj komp, nijedan hickup, restart niti se usporio. Jebeni drajveri za modem...

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...