Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Pirox bot nije nista kad zabrane Honorbuddy onda mozes malo da se radujes posto u igri ima brdo privatnih bottova. Samo udji u neki od bg za vreme vikenda i ima da vidis bar tri/cetiri vrste pvp bottova. Ukratko daleko je WoW od ciscenja od bottova, pitaj gold sellere koliko ih je pogodio Pirox, neverujem da ih je nesto zabolelo zbog zatvaranja.

"Pravda je spora ali dostizna"

Piroxbot je bio jedan od najpopularnijih i najboljih, bas mi je drago sto su njega prvo udarili, polako ce i ostale. Pogledaj cenu Honorbuddya / Gatherbuddy nije bas jeftin :) I njega ce stici pravda polako.

Zabolelo je i tekako igrace koji su isti program koristili i farmovali honor / gold na taj nacin, a sami kinezi nece imati vise da kupuju golde od igraca jer ce biti manje i manje farma. Oke dobro imace onih privatnih i drugih varijanti doci do golda, ali moje misljenje je da je ovo saseklo dobrih 50% farminga uz pomoc bota.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

I nize cene xD

Cene sam nalupao da bi testirao racunanje poreza 8% i 18%, pa sam morao nesto da stavim, tipa ono sto je danas po defaultu, zato i nema nesto mnogo artikala. Takodje mi je trebalo i zbog racunanja slanja postarine, jer svaki artikal ima svoju tezinu pa mi se po njoj racuna kolko ce da kosta slanje post expressom, city expres, daily express ili AKS.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ce da budu authenticatori konacno?

Mogu samo da obecam da ce biti :) Sve zavisi sa kojim distributerom / uvoznikom sklopim ugovor na koriscenje store.blizzard.rs i da li ce biti vise vendora ili samo jedan.

Meni je cilj da se preko shopa nadje authenticator, digitalni cdkeyz. Naravno pored toga i klasicno retail pakovanje.

Sto je inace receno ako ti je bas frka za authenticator koristi za mobile phone, mada te kapiram i kad trazis fizicki authenticator, jer mene mrzi da otkljucam HTC i da upalim aplikaciju :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja sam koristio taj za mobilni,al' me smara da otkljucam fon pa bla bla xD

Isti slucaj :) Mada ima neceg dobrog u celoj prici :P dobar je kao privezak, a i svidja mi se only blizzard logo edition, ostalo smara ;)

Btw dobro je za tate i mame, lakse im da deci uzmu authenticatore nego mobilne telefone...

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...