Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

sto vas volim e, vas likove sto ste joinovali ovde pre 7+ godina ekstra, razmisli kako ne moze, ali si slabo aktivan ovde, vidis ima ovde likova sa 3k+ postova , slab si ti, moras da pratis i da citas i da komentarises hehehe

ovaj supy mi je simpatican, trudi se decko da postuje, da mu rastu postovi da upadne u ovu rur mafiju :)

Rodjeni realno, recenica ti je so fucked up tako da sam je par puta procitao, i dalje mi nije jasno. :D

Mozda znas da napises na Orkovskom ili nesto. But dear god just stop it.

Link to comment
Share on other sites

U pravu si, meni tako dodje nekad da pisem ovde i da prozivam malo, ali nisam takav, evo idem da odmorim malo, ajde ko hoce na kaficu ? :) E ljudi, svi odavde sa rura, ako neko nekada prolazi kroz Prokuplje, neka me cimne ovde da se nadjemo da odemo u kafanu neku, da vidite kako je urke gostoprimljiv :)

Link to comment
Share on other sites

Zato sto je takva klasa, zato sto je svuda uvek i svima ranger-olika klasa morala da kajtuje.

Smanjivanje deadzone-a sa 8 na 5 yardi je bilo kul, ovo je retardirano.

Pritom nece hanteri zbog toga biti jaci nego ce biti retard friendly. Ako je tebi pre bio problem deadzone na hunteru onda ti ne umes da igras hantera.

Hvala na prosvećivanju po pitanju hunter gameplay-a [8D]

Link to comment
Share on other sites

Hi Stevan,

Thanks for your mail.

I know this is a very frustrating issue for people living in countries that are not eligible to benefit from offers such as these, but unfortunately it is a matter that is outside of our control.

I can see how the wording in some of those game master responses can be misunderstood, because Serbia belongs to the European region, even if it is currently not a member of the EU. I can assure you that this is not a matter of political discrimination, and that no-one here at Blizzard have any ill thoughts about Serbia or any other countries. We would include every country in the world if we were able, however some countries have laws and regulations preventing us from doing so.

We as well as our sponsors have to abide by the laws and regulations of the different countries in the European region, and we do our best to work with (or around) this and adapt our offers to the different regulations, but we will not gamble with the law and must therefore exclude some countries that have very strict or very undefined and vague laws and regulations. We will continue to adapt our offers, gather additional information and look into the fine details of national laws and regulations to try include as many countries as possible in the future.

You are welcome to send a letter to our legal department if you have further questions on this topic. This is their address:

Blizzard Entertainment Europe

****

***********

********

I hope this answers your concerns.

Nije me def skapirao, moram da mu objasnim da ja mogu da se reg a moj drugar ne moze ;) a oboje smo Srbi.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kad vidim ovo "however some countries have laws and regulations preventing us from doing so." odmah se setim PayPal-a i ostalih sajtova koji su mi odgovorili zasto Srbija nije u odobrenim zemljama...

Ja i dalje mislim da svi koji mogu da se prijave za annual pass imaju drugu zemju izabranu u acc info a ne Srbiju.

Link to comment
Share on other sites

lepo kazes alt hunter, sta da ti pricam vise, jel te napadne roug odpozadi jel da, i pre nego sto se odbacis od njega jel mozes da ga bijes ? ajde kazi mi jel mozes,udari ti stun ti iskoristis trinket odbacis se od njega bijes ga, on ode u vanish, tebi iza ledja cas, tebi diseangage jos 10 sec cd, e sta ces da radis tih 10 sec, bacis trap on trinket, slowuje te i ajde kazi ti meni, mozes scatered pa da pobegnes malo, on ono njegovo sranje i opet te drzi u slow, uvek ima jedno desetak sekundi kada te mele udara kada ne mozes nista da radis nego da cekas cd tvoje da bi pobego, mozes ti da ga kajtujes da bezis od njega, ajde charguje te warr udari ti slow, udaris i ti njemu oboje ste slow i on te bije ti bezis ali ti njemu ne mozes nista, odbacis se od njega stavis trap cepas ga 15 sec dok mu ne dojde charge opet, opet te charguje opet slow ajde kako da pobegnes, nisam dzabe malopre ono pisao znam kako je

Da alt sa kojim sam TAD BIO NA 2k

Neko te je pitao, nisi odgovorio na kom to ti rejtingu igras?

Stojim pored konstatacije da onaj kome smeta ovaj deadzone koji je do sad bio na hanteru blage veze sa hanterom nema. Onaj iz vanile, vise se ni ne secam koliki je bio, je bio malo zajeban ali su i tad skilovani hanteri satirali.

I aj dajte ban za mamlaza, degradira podforum svojim prisustvom.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

mohican ti blage veze nemas,procitaj lepo sta se pisalo iznad, i o cemu se pricalo, a ako ne razuems tvoj problem, mr. 6626 posta 6 zvezdica pripadnice foruma, jel sam ja rekao da mi ISTA smeta kod huntera sada ? rekao sam da ce biti jos JACI kada izadje ekspanzija, a ti sto te mrzi da citas prethodne postove i kako je sve ovo pocelo, nemoj da se ubacujes ovako, ne prilici tvojim 6k+ postovima

Edited by Urrke
Link to comment
Share on other sites

mohican ti blage veze nemas,procitaj lepo sta se pisalo iznad, i o cemu se pricalo, a ako ne razuems tvoj problem, mr. 6626 posta 6 zvezdica pripadnice foruma, jel sam ja rekao da mi ISTA smeta kod huntera sada ? rekao sam da ce biti jos JACI kada izadje ekspanzija, a ti sto te mrzi da citas prethodne postove i kako je sve ovo pocelo, nemoj da se ubacujes ovako, ne prilici tvojim 6k+ postovima

A ja sam ti na to odgovorio da nece biti jaci nego ce biti vise retard friendly, sto u slucaju retarda znaci da ce biti jaci, da ne kazem u tvom slucaju.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Urrke, prijateljski savet za tebe pošto se "reklamiraš" na rur-u i očekuješ da ti ljudi povere svoje naloge u budućnost, iz tog razloga probaj malo da filtriraš svoje postove i da koliko toliko oni imaju neki smisao.

Pojasni mi samo čemu tolika opterećenost brojem postova koje pojedinci imaju?

...

Link to comment
Share on other sites

ne pratis brate sta se desava ovde, pre nekoliko meseci likovi sa 5k+ postova, koji su se uclanili ovde pre 7-10 godina, su likove koji su novi i sa malo postova omalovazavali, kao uclanio si se juce, sta ti znas bla bla bla, u tom smislu kao trebas da imas 7k+ postova i dugo godina da si na ruru da bi ti se uvazilo misljenje, e zato ja to pisem, inace me boli patka za to, da su imalo ozbiljni oni koji su napravili ovaj sajt oglas da se prodaje acc za 50 e nikada nebi ni bio na sajtu , al ajde

Link to comment
Share on other sites

Nevidjeno si nezanimljiv. Postovi su ti neartikulisani, pravopisno i gramaticki na nivou drugog ili treceg razreda osnovne skole. Nacin na koji pokusavas da uvuces u flame war kilija i jos pojedine je na nivou obdanista.

Sta ti uopste zelis? Zelis postovanje? To neces dobiti brojem postova niti nacinom postovanja koji koristis. Niko nece reci "vidi ovog urrketa sto je mudonja jbt!" vec ce reakcija uvek gravitirati ka "mali retard..". Razmisli pre nego sto lupis reply sledeci put. Iscitaj svoj odgovor, nekoliko puta ako treba. Fore i fazoni iz osnovne pa i srednje skole ne prolaze u svetu odraslih.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...