Jump to content

Shakes & Fidget


Dulac

Recommended Posts

u principu sve ti treba. samo mozda postoji rizik da ako ides samo na exp onda gubis statove, jer ces imati manje golda da budzis statove i uletis u vece levele ljudi pa postoji sansa da ako te zanima rank uopste da te farmuje vise njih kao sto su mene recimo jedno vreme kad sam uleteo kao lvl 35 medju sve 40-45 ljude. pa kad se probudim sutradan imam jedno 5-10 mailova svaki dan kako mi pisaju po faci. ja trenutno biram samo sta daje najvise golda da bi budzio statove da mogu bosove da ubijam jer koliko je barem meni jasno od lvl-a nemas nista sem vise hp-a i toga sto gubis luck rating tj svakim levelom ti treba sve vise da bi imao isti procenat

odlicno je sve osmiljeno inace s'obzirom na to da je free igra

Link to comment
Share on other sites

Uh, Sekiro, za guild invite ces morati da sacekas. :/

Nemamo pecurke da damo za apgrejd member counta. :/

Vijas XP questove, a gold ces imati od city guarda.Tebi treba 100 minuta da odradis sve questove i onda pustis 2x po 10h city guard smenu.Zavisi kad imas vremena, ja obicno ujutru zavrsim questove pa pustim city guard smenu od 10h, uvece od 22 do 24 je gotov, pa sibnem opet smenu. :)

To je bar neka, moja, teorija.Mada verujem da je zbog toga zato sto mi je warrior u guildu koji ima 142% bonuse na xp i gold boost, pa dobijam po pola miliona xp-a od questova, a city guard (na level 123 sa 142% bustom) donosi oko 35000 golda po smeni od 10h.Then again, ja sam uvek tako radio, i kad nisam imao bonuse, max xp questovi -> 2x 10h smene za potove/stats/donacije.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Moj savet je da na pocetku do nekog 30og levela ides na golde, tacnije kraci questovi vise golda. Posle tridesetog juris neki balans ka expu, a kasnije posle 60-70 lvl juris sto vise expa.. Works for me :)

U zavisnosti od klase gledajte da vam glavni atribut sa konstitucijom bude 1:1, dok bi itemi trebali imati pretezno glavni atribut, dex za huntere, str za warriore i za magove int ofc..

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Scrapbook se koristi tako sto ga prevuces na tvog lika iz inventara. :P

Inace, kljuc za dungeon 6 i, IIRC, 8 se pojavljuju i u shopu i u questu.Kljuc za dungeon 9 se dobija posle level 95.

A kljuc za wc solju (u taverni) se dobija posle level 100.Ubacuje se jedan item dnevno u solju, pa kad se napuni, pustite vodu, dobijete neki random item (moze da bude i epic) i povecava vam se aura za shop (bolje ponude u shopu).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...