Jump to content

Dead Island


Al Bundy

Recommended Posts

Odigrao 3h i bila mi je jako dosadna.Nije dovoljno "brza".Neko je spominjao fallout...ti u falloutu znas zasto je malo sporiji,a ova igra koliko sam ja shvatio treba da bude fast-paced ubijanje zombija a nije.Mozda gresim,moguce da je dosta aktivnije posle 4-5h.

Veci deo vremena sam proveo pritiskajucu F(pick up) otvarajuci beskonacne kolicine torbi,kanti,lockera itd + "mini zastoj pri otvaranju" smori se covek.Pocinje igra i vec tu 5 min ode na otvaranje torbi.Neko ce reci:"Pa ne moras da otvaras sve",al naravno da moras,jer ti kesh i glupi itemi trebaju za popravku,unaprednju i pravljenje.Zanima me kako igra izgleda u multi,mada zamisljam situaciju:"E matori cek imam josh xx kanti da otvorim i stizem" ;)

Rpg deo:dobijes 1poen,3 talent grane,standardno stavljas na +dmg +speed +regen itd.

Quest-ovi:Donesi kljuc,alkohol,opravi auto,odbrani lika,ocisti lokaciju.

Meni ova igra nije za single player(isto kao i Borderlands) treba je igrati samo u multiju koliko se meni cini.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

HerrFlickRUR mi je ime na steamu, mada je najbolje da se koristi prazan steam account, nisam siguran moze li da se popije neki ban jer se koristi smartsteam. Meni je svejedno jer nemam igre na steamu, ko ima steam account sa igrama neka napravi novi da ne rizikuje.

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

Ja ovo ne bih ni igrao online, bar sa nepoznatim likovima, osećam da bi se svako razbežao na svoju stranu a zombiji te igenguju kao budalu za pet sekundi ako se ne pazi. Igra je inače pobeda što se mene tiče, retko koja igra me ovako skoro držala, igram polagano, istražujem, mlatim ili izbegavam zomije kad mogu, a kad ne samo džada preko ležaljki, suncobrana i hop pravo u bazen :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

evo ja je picim stigo sam do 60% prelazim samo glavne delove ove sporedne cu da ostavim sa strane za sad inace igrica sabija zato sto imas totalnu slobodu tokom kretanja mozes da vozis kola da se kreces po celoj mapi i svidja mi se sto su oruzija uradjena bas relano mislim na damage koliki mogu da nanesu znaci uzivancija naravno ima nekih delova gde smori al to na trenutke :D

@Herr Flick na kojoj rez igras i na kojim detaljima ?

Edited by EXPLOS1VEEE
Link to comment
Share on other sites

Max detalji, 1280x1024 resolucija (stari monitor [xx(] )

Update 3 http://www.wupload.com/file/152086408/ind-deadisland-u3.rar

Mnogo vise coop igara sam nasao kada sam promenio sa LAN na internet.

De ja nista ni kontam ovde

sad kad sam stavio ovaj patch sto si ti dao sa ovog linka nece ni igra da se pokrene

Vratim na prethodni i ono radi

jebesh ti ovo, odustajem

Link to comment
Share on other sites

De ja nista ni kontam ovde

sad kad sam stavio ovaj patch sto si ti dao sa ovog linka nece ni igra da se pokrene

Vratim na prethodni i ono radi

jebesh ti ovo, odustajem

Nemam pojma u cemu je problem, meni radi sve normalno sa update 3. Mozda moraju sva 3 updejta da se redom stave. Evo su linkovi za prva 2.

Update 1 http://www.megaupload.com/?d=8O0CROY8

Update 2 http://www.megaupload.com/?d=VKPTA7VE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...