Jump to content

EuroBasket 2011


Dobermann

Recommended Posts

Pešić valjda preuzima Nemce.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Miloš Teodosić je u potpunosti srušio аutoritet selektorа. Tvrdim dа nijedаn plejmejker nа svetu ne može dа rаdi ono što je činio Teodosić. Imаo sаm utisаk dа je mogаo dа šutne nа koš i nogom, а dа zа to ne bude sаnkcionisаn. Teodosićа sаm (2007, kada je na prvenstvo Evrope poveo devetoricu debitanata nazvavši ih 'moskitosi) ubаcio prаktično iz juniorske reprezentаcije. Nisаm verovаo dobronаmernimа koji su mi govorili dа je reč o 'vаljevskoj podvаli'. Smаtrаm dа je on umro u sopstvenoj nаrcisoidnosti i dа je zа to kriv i selektor koji mu je dаo nezаpаmćenu slobodu u igri", rekao je između ostalog Slаvnić u intervjuu za "Sportski žurnal".

[roflmao]

Ocenio je da se Peroviću publika smejala koliko je bio odsutan, da su Marković i Paunić za najmanju grešku odlazili na klupu.

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Miloš Teodosić je u potpunosti srušio аutoritet selektorа. Tvrdim dа nijedаn plejmejker nа svetu ne može dа rаdi ono što je činio Teodosić. Imаo sаm utisаk dа je mogаo dа šutne nа koš i nogom, а dа zа to ne bude sаnkcionisаn. Teodosićа sаm (2007, kada je na prvenstvo Evrope poveo devetoricu debitanata nazvavši ih 'moskitosi) ubаcio prаktično iz juniorske reprezentаcije. Nisаm verovаo dobronаmernimа koji su mi govorili dа je reč o 'vаljevskoj podvаli'. Smаtrаm dа je on umro u sopstvenoj nаrcisoidnosti i dа je zа to kriv i selektor koji mu je dаo nezаpаmćenu slobodu u igri", rekao je između ostalog Slаvnić u intervjuu za "Sportski žurnal".

[roflmao]

Ocenio je da se Peroviću publika smejala koliko je bio odsutan, da su Marković i Paunić za najmanju grešku odlazili na klupu.

moka-1.jpg

fml

Link to comment
Share on other sites

i kakve to veze ima ?:)

mislim ako cemo tako ima i moka takve argumente

Сребро 1976. Монтреал Југославија

Злато 1980. Москва Југославија

Светско првенство

Сребро 1974. Порторико Југославија

Злато 1978. Филипини Југославија

Европско првенство

Злато 1973. Шпанија Југославија

Злато 1975. Југославија Југославија

Злато 1977. Белгија Југославија

Бронза 1979. Италија Ј

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pa jasno mi :) ali ti si njega diskreditovao jer on nije nista osvojio kao trener :) sto naravno nista ne znaci :) mislim to je isto kao ja da tebi kasem hej ko si ti da pricas bilo sta o fudbalu :) nit si pro trener nit pro igrac :D

cinjenica je da je teodosic igrao bas kao sto je opisao Moka ... a isto je cinjenica da mu je duda to dozvolio :) a takodje je cinjenica da takvu kritiku neces cuti od nasih trenera obradovica pesica duleta ivanovica :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

On je rekao da je selektor kriv.(FULL STOP! :D)

A ja i dalje smatram da je Teo dobio slobodu od Dude zbog drugih igraca. Videcemo uostalom sledecom prilikom kad se okupi repka (u nadam se najjacem sastavu), nisam rekao da sam u pravu, nego da mislim da je tako :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Moka nije bio ni blizu najbolji plej u istoriji Crvene Zvezde, a kamoli naše košarke.

Svi imamo prava da kažemo da se Teo izdrkavao, zato što jeste.

Ali je problem u tome što polusposobni trenerčić svaljuje krivicu na Dudu, kako bi se izborio za neki posao.

To je isto radio i kako bi dobio priliku da bude poslednji 2007. što je uspešno i uradio! ;)

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

On je rekao da je selektor kriv.(FULL STOP! :D)

A ja i dalje smatram da je Teo dobio slobodu od Dude zbog drugih igraca. Videcemo uostalom sledecom prilikom kad se okupi repka (u nadam se najjacem sastavu), nisam rekao da sam u pravu, nego da mislim da je tako :)

Pa kriv je tj odgovoran je :) sta ti ocekujes neku elokvenciju od moke ?!?!! :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...