Jump to content

Champions League 2011/2012


manager

Recommended Posts

  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako komo brate:)

srce mi se cepalo od tuge sto su mi se sastala dva omiljena inostrana tima

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sramotni su bili i sam arsen je bio sramotan kad je izvukao onu postavu..svi smo ocekivali oxladea i volkota i stiskanje milana po bekovima jer su tu realno najslabiji (abate i antonini lol)..a on je uveo tomasa sa ne znam kojom idejom..i posle je na poluvremenu izbacio volkota?! koji decko realno nije bio nista kriv sto niko nije mogao ni njemu ni robinu da doda loptu..

milan je bio samo solidan i nista vise ali je za ovakav arsenal i to premnogo..drugi gol iz cistog ofsajda..a penal je smejurija..uzivo dok sam gledao bio sam u fazonu kakav penal koji debil djuru a posle na snimku se vidi da ga ibra hvata za vrat i povlaci nadole i da je bio spreman da padne u startu..

i jel neko video gol zenita? kao brazil sa zikom i peleom da je igrao a ne kerzakov i semak :)

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Ova ekipa Napolija je jedna od najgotivnijih ekipa ikada sklopljenih :)

Ono bukvalno sve gotivac do gotivca,kao npr. vest hem iz doba iss2 [:D]

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa nisu igrali protiv napretka iz krusevca nego protiv ekipe koja nije izgubila u zadnjih 15 meceva i koja igra pred najgotivnijim navijacima ikada..(tu su sa napolitancima negde:)..pritom je andre stvarno vanserijski igrac..a i onaj nkulu me odusevio, bice vrhunski stoper..

a sto se tice intera, sami su krivi..forlan je morao da da gol a i stankovic je bio debil u onoj poklon sansi..x bi bio fer ali neka ih nek se muce..

licni favoriti - bazel, marsej i zenit!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...