Jump to content

Champions League 2011/2012


manager

Recommended Posts

Stijo, molim te nemoj da lupaš i braniš te cigane

http://www.youtube.com/watch?v=DhYU_znLSRk&feature=youtu.be

Svaka čast njima za njihovo fudbalsko znanje, al su teška govna.

I kurac igraju najlepši fudbal kad svaku jaču tekmu kad daju gol kao i juče smaraju loptu za sve pare. Lep fudbal igra Dortmund koji nastavlja da napada i na 3, 4 -1 kao pre 2 nedelje protiv Kelna, a ne ovi papani

+1

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na sve što ja napišem, slušam samo

nemoj da braniš te cigane.

jebote Pero možeš ti bolje od toga. ja ću prvi da kažem da su pedro, buskec, maskerano, alves pa i vilja govnari najveći. ali jebote ako tog prenemaganja nije bilo juče na tekmi, ako oni nisu isfolirali penal nego je sudija zajebao (a pritom nesta jeste vukao ovog za dres), jel možemo da se složimo da su juče igrali bolje i imali mnogo više šansi, da penala drugog nije bilo, i da je šteta jer je utakmica usrana, i to ne njihovom krivicom (u teorije zavere neću da ulazim). a za to foliranje protiv reala - oni su toliko batina dobili, a opet mnogo manje se pričalo o onim kasapima pepeu i marselu, nego o ovim folirantima

a pritom, njima realno nisu svirali postojeći penal na san siru, pa se niko nije potresao mnogo. kapiram zašto ih ne podnosite, i to je potpuno opravdano, ja samo apelujem za malo objektivniji pogled na stvari

Stijo, valjda svi ovde znamo da je nebo i zemlja da li na poluvreme ideš sa 1-1 gde si tek izjednačio na Nou Kampu, i gde će tvoj trener italijanski štek da dobro razmisli kako da se odbrani još 45 min ili ideš sa 1-2, sa dva penala, od koga znaš da drugi nije postojao, besan na sudije, sebe što si primio gol u 45-om minutu i ceo svet.

Drugačija slika je u glavama totalno, demoralisan si i po meni taj penal je odlučio sve.

Naravno, verovatno bi Barsa dobila i na 1-1, ali ni oni nisu navikli da gube ili jure rezultat, tako da bi i njima bila prpa

Za mene ne mogu da budu najbolji foliranti, ma koliko oni dobri bili. Ne volim ni jedne ni druge, ali ono juče je bilo sramotno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ali kakve veze ima Real u priči o Barsi? Kad se Real isciganiše, prozivaćemo i njih, dok dođe na njih red

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Baš sam pričao sa Stijom jutros i skontali smo se

E ako ste se vi skontali, onda je sve ok :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jadni milan..kradu ga i namestaju protiv njega vec decenijama..i tradicionalno mu nezasluzeno otimaju pobede..pogotovu kada je u dvomecu imao 3 sanse a protivnik bar 15..

jedino sto je bezveze je sto je mesi igrao bedno..promasio je 2 ciste i par puta je bio nepotrebno sebican gde je isao u cetvoricu a oko njega kukali za pas i gol..to mi nije licilo na njega..i rofl za sansu adrijana na kraju..ono bi dao i darko lazovic..a ne bilokoji fudbaler Barselone..

au sad sam tek video, pa barsa u polufinalu opet igra prvu na strani..smor..nadao sam se obrnutom pa da celzi ima neke sanse na stamfordu..ovako, tesko..bas tesko..osim ako Tores ne pozove neke Shamane da mu vrate znanje..

Link to comment
Share on other sites

jebote kako smarate

ja navijam za milan pa mogu da kazem da je ono juce bio penal! Ja ga licno ne bih svirao,ali me ne cudi sto ga je svirao jebeno.Ja bih to licno prekinuo pre izvodjenja kornera,i onda bih tek dopustio da se izvede prekid,ali jbg,sudije su ocajne,i bice jos ocajnije,nema tu sta,u poslednjih 5 godina svedoci smo kriminalnih kradja u kljucnim utakmicama,ovo je nista u odnosu sta sve moze da se dogodi...

pljujete najbolju ekipu u istoriji

prekinite da ih gledate po ljudskim kvalitetima,a pritom,ni tu nisu najgori,pa i ja bih se onako ponasao da je na terenu jedan Mekses koji ide okolo i namerno udara ljude

i ne zaboravite,dva cista penala nisu svirali Barsi u prvoj tekmi

mislim ako sve ovo ja treba da napisem,znaci osvedoceni navijac Milana,onda jebem mu mater

i da,taj penal JESTE prelomio susret,glupi retardirani sudija,upropastio je da vidimo sta bi bilo kad bi bilo

i posto ste spomenuli i Real,ubedljivo najciganskija ekipa koja je ikad postojala,pa cak i Iker za kojeg sam mislio da je normalan,brise slinu o dete,jebeno zli ljudi sa sve murinjom

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

'leba ti Grujo, koji normalan sudija bi u tom momentu dosudio penal? Ali hajde da kazemo da jeste penal. Sta cemo onda sa simuliranjem, koje fudbaleri cigani izvode svakih jebenih 26 sekundi? Svako simuliranje se kaznjava zutim kartonom, da se to pravilo primenjuje na njih, nikada ne bi zavrsili tekmu zbog iskljucenja gotovo celekupne ekipe.

Najbolja ekipa u istoriji? Smeh

Link to comment
Share on other sites

jedna od najboljih da, ali meni je real iz 2002, ako se ne varam, bio bolji.

grujo, trebao je da svira faul u napadu, pujol je napravio nfl blok, ali pre svega da zastavi igru i teatralno odmahne rukama ! :-D

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

sry,ali fudbal se ne igra zadnjih par sezona,vec od pamtiveka...da nisu izdobijali sve te silne poklone,pitanje da li bi imali toliko trofeja u ligi sampiona...ajde ono protiv arsenala kad je leman dobio crveni,to je ok...ali ono protiv celsija ima da pamtim citav zivot...takodje i van persijev crveni,neko kaze,man utd povlascen u engleskoj,sta onda za barsu da se kaze ?

Link to comment
Share on other sites

rofl, pa ti drkash i na barselonu tako da si objektivan u picku materinu :P

ti me uchi o fudbalu veliki poznavaoche,prvo me etiketiras da sam navijac barselone,a ja barsu prezirem:)))))) ja na Milan drkam jos od 1993. godine i iako je u medjuvremenu postao tim koji nije ni blizu onog zbog kojeg sam i poceo da navijam za njih (kao i arsenal,kao i zvezda)

pa ja u zivotu nisam navijao za barselonu,jedino za nju navijam protiv reala (jer ih mrzim vise od barselone),i cenim ih jer kao sto rekoh,ovaj tim je jedan od najboljih u istoriji,ako ne i najbolji (zajedno sa holandijom iz 1974, sakijevim milanom koji je vladao krajem osamdesetih i pocetkom devedesetih,brazilom iz 58me i sadasnjom reprezentacijom spanije)

tako da jesam objektivan,ali vi ste svi jedne seronje i serete po ekipi u kojoj igra najbolji igrac svih vremena,ali to nije prema vama zato sto boze moj nema titulu sa reprezentacijom (a igra u vremenu kada je fudbal na nevidjeno naprednijem nivou nego pre 20-30-40 godina)

i mene smara sto barsa nepotrebno dobija vetar u ledja,pa ih zbog toga i osporavaju,ali treba biti realan malo,dobijaju Real (koji je trenutno drugi najbolji tim na svetu) kao od sale non stop

sry,ali fudbal se ne igra zadnjih par sezona,vec od pamtiveka...da nisu izdobijali sve te silne poklone,pitanje da li bi imali toliko trofeja u ligi sampiona...ajde ono protiv arsenala kad je leman dobio crveni,to je ok...ali ono protiv celsija ima da pamtim citav zivot...takodje i van persijev crveni,neko kaze,man utd povlascen u engleskoj,sta onda za barsu da se kaze ?

a jel pamtis kako je inter stigao do titule kad je izbacio barsu?Mislim to je ta logika

'leba ti Grujo, koji normalan sudija bi u tom momentu dosudio penal? Ali hajde da kazemo da jeste penal. Sta cemo onda sa simuliranjem, koje fudbaleri cigani izvode svakih jebenih 26 sekundi? Svako simuliranje se kaznjava zutim kartonom, da se to pravilo primenjuje na njih, nikada ne bi zavrsili tekmu zbog iskljucenja gotovo celekupne ekipe.

Najbolja ekipa u istoriji? Smeh

koji normalan sudija ne bi video gol lamparda na svetskom prvenstvu?koji normalan sudija ne bi svirao penal posle kejhilovog igranja rukom na utakmici srbija-australija?koji normalan sudija ne bi dodusio cist gol Muntarija protiv Juventusa?mislim ajde sad da spomenemo svaku sudijsku gresku,a ovo imho i nije bila greska...neko bi svirao,neko ne bi,jednostavno je tako,ovaj kujpers je morao da se uslihta krojfu i kraj price

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

za ove sto kazu da ovaj tim barse NIJE najbolji u istoriji :fp:

kolika kuhinja mora da se pravi, au

jednostavno, ovaj tim je toliko jak i zajeban da ljudi ne znaju kakvu manu da im nadju, mislim da su svi zahvalni biskvitu na onom simuliranju protiv intera, to im je dovoljno da pocnu da pljuju katalonce

lepo kaze gruja, ove picke iz reala su veci cigani od alvesa i ekipe, gledam onog retarda celavog koji lomi noge, ramosa kako pocne da krlja cim gubi i ronalda koji kao primadona ladi muda na centru

barselona ne radi nista sto ne rade drugi, simuliranje (pogledajte onog debila drogbu, jak je kao hulk i vudu zajedno a pada kao sveca kad ga neko pipne), pritisak na sudije, svi to rade, ali kad ste najbolji onda vam ljudi traze i najmanje mane da bi svoju mrznju stavili pod veo krstaskog rata protiv PRLJAVIH CIGANA KOJI CE UNISTITI FUDBAL

 

 

Link to comment
Share on other sites

i da, zaboravio sam da pomenem gvardiolu

covek je takva klasa, niko mu nije ni blizu

onaj murinjo je obican ciganin koji prodaje svog konja, samo sipa i sipa i sipa a jos se ponasa kao pravi korisnik agrarne povrsine

sa druge strane, gvardiola o svakom protivniku govori sve najbolje, nikada nesto lose nije rekao o realu o junajtedu, postuje svoje oponente i prema svima se odnosi kao pravi gospodin

i posle neko kaze da je gvardiola ciganin i da su njegovi igraci debili a da je murinjo car jer je opet izjavio najjaci sam sisajte mi karu

 

 

Link to comment
Share on other sites

ti me uchi o fudbalu veliki poznavaoche,prvo me etiketiras da sam navijac barselone,a ja barsu prezirem:))))))

gde te ja tachno uchim o fudbalu? imam pravo da kazhem svoje mishljenje kao i ti svoje.. iskreno me mrzi da trazhim sve tvoje postove vezane za barselonu ali nisam video nijedan negativan, i svaki put se javish sa wotovima kad im sudije daju vetar u ledja, prema tome nemoj da mi seresh..

i batali taj "veliki poznavaoche" trip, nisam ti ja klinja da me postrojavash pa makar znao 300x vishe od mene o fudbalu (a inache sam se zajebavao u proslom postu, stoga i ":P" smajli)

u ostalim vestima, navijach sam chelzija, al' barselona ce da ih rashrafi ako ovako budu igrali u polufinalu :/ shteta shto nije bajern naleteo na njih

Link to comment
Share on other sites

zapravo ja ne mislim tako, bar ne 100%. jesu oni majstori, ali mi nije privlacno da gledam takav fudbal gde oni drze loptu 80% vremena. efikasno jeste, i rade to na najbolji moguci nacin. ali nije nesto sto se meni licno svidja.

samo sam se nadovezao na slicne postove, gde ljudi udju u neku diskusiju sa stavom gde je jedino njihovo misljenje validno. bukvalno sam prekopirao komin post sa tim fejspalmom

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...