Jump to content

Nokia N95 8GB


SHMEKER

Recommended Posts

evo ovako ljudi dobio sam oovaj gore navedeni telefoncic na poklon polovan je al sljaka stvarno lepo ono jedino da se zameni maska i ko nov,imam sledeci problem kad hocu da postavim neku temu izbaci mi certificate eror ili expired certifikate sta mu to znaci jel treba da update nesto stvarno nemam pojma ne razumem se u ovaj fon toliko :D i da jos nesto dugme sa strane za pojacavanje se zeznulo i smanjeno mi je do kraja tj na mute da li bi mogao to da pojacam preko nekog programa recimo ili moram da nosim u servis,i da mi kazete neki dobar sajt za skidanje programcica itd ? :) hvala puno

Link to comment
Share on other sites

Ja sam te jako malo toga razumeo ...

N95 je Symbian, znači juriš symbian softver ili java softver, idi na getjar.com ili my-symbian.com pa vidi šta možeš da iskopaš, ne znam šta ti treba.

Volume možeš da podesiš i iz opcija, ne moraš na te tastere sa strane, mada ako se zaglavilo dugme tako da se konstantno utišava, moraš u servis.

Ovo za teme te nisam skapirao najbolje, ali moguće je da samo treba da čekiraš da telefon prihvata i "nesertifikovane sertifikate", mada se nisam sa time susretao kod menjanja tema, pa moguće da sam lupio.

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako Laki sto se tice zvuka ja,odem u Profiles i meni je tu zvono pojacano do kraja,ali opet kad mi zvoni fon cuje se kao da je stavljeno na 10% recimo a dugme sa strane je otpalo tj ta mala tipka koju stiskas da bi pojacao,tako da ne verujem da se konstantno utisava,hvala za sajtove sad cu da pogledam,a sto se tice tema kad kliknem na temu neku sto sam skinuo sa neta prvo zibaci kao preparing isnstalation tako nesto posle toga me pita da li hocu da je instaliram ja stisnem "yes" i onda posle toga par sekundi izbaci tu gresku za sertifikat tj expired certifikate a kako da namestim to da prihvata i "nesretifikovane sertifikate" ? :)

Edited by EXPLOS1VEEE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...