Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

a kad je molim te bio turnir u Srbiji sa 5000e nagradnim fondom ?

zadnji veliki turnir u Srbiji je bio prosle godine u KGB-u sa nagradnim fondom od 2500e + robne nagrade

Nisam ni mislio da je taj trurnir sa nagradnim fondom od 5k bio u BG-u.. Mislio sam daj od pre 3 meseca koji si napomenuo..

lol nije bio ni na kakvom svetskom turniru kad je izašao, pa vidi na koliko turnira se posle toga igrao.

ono što hoću da kažem da su ovakve informacije relevantne koliko i informacije i broju igrača koji igraju i o gledaocima na strimu.

ne znače apsolutno ništa kad je budućnost igrice u pitanju, a još manje govore o samoj igrici.

Naravno da ne znachi ali CS:GO je bolji od source i od 1.6, kombinovali su i napravili bolju igru od obe. I zbog toga ce biti igranija od CS 1.6

Link to comment
Share on other sites

cs 1.6 igraci jednostavno ne vole mape koju su uradjene,

mape su indeticne kao u sorsu, da ne kazem iste...

mozda je samo dodata koja ribica vise u nekoj fontani, neki krevet, kuhinja, lavabo, frizider i sl..

samo su bez potrebe opteretili igru.. da su samo malo poboljsali teksture, i da nisu ovoliko stvari nabacali.. bila bi drugacija prica..

mozda bi i vise naroda prihvatilo igru, iako se pucanje razlikuje..

i sto se igre tice, tacno je da vise vuce ka sorsu i da nema dve blage sa cs-om..

dovoljno je samo mape da pogledate..

jedino sto je dobro, jesu ovi fleshevi, i dimna..

odnos izmedju pumparice, dva pistolja, kalasa, awp-a... itekako da postoji, samo je potrebno igrati igru malo duze, i malo vise od 10 sati..

neki udju, nemaju ni dva sata u igri cs;go.. i odma im igra ne valja..

ali mora da se odvoji od cs-a, ovo je nova igra... ako je nova ne moze da bude ista, moze donekle da bude slicna i da podseca na prethodnu..

i cinjenica koja od pocetka stoji, jeste da je ovo zamena za cs 1.6 , koliko se god vama to svidjalo, ili ne..

ko zeli neka kupi, kome se ne svidja ne mora, neka igra cs 1.6 ... neko jos uvek igra onu segamegu, ili kako se vec zove..

zasto da ne, stvar ukusa, ko sta voli.. igrica kao i svaka druga..

problem je jedna veoma jasna cinjenica da cs;go zamenjuje cs 1.6, a to se nama ne svidja, ponajvise zbog same igre, tj. govna od igre...

ali sta je tu, jbg.. ne moze to niko od nas ovde da promeni !

Link to comment
Share on other sites

pre 2 meseca

http://www.hltv.org/...=82&eventid=944

22.500e nagradni fond, Bilbao Spanija.

evo ti i lista svih vecih odigranih turnira do sada

http://www.hltv.org/...84&ref=dropdown

Posteno, isti ti koji prave i CS:source. Sad ce da vidimo kad valve napravi CS:Go milion dolara turnir isto kao i za dotu 2.

To isto ne prica dal je igra bolja ili nije, ali igra jeste bolja.

@remaks

To sto kazes, ima jos uvek zadrtih sto igraju Diablo 2 na 800x600..

Meni se iskreno mape svidjaju. U stvari sve mi se svidja u igri kako je napravljeno..

Kao sto sam rekao CS:GO je buducnost. Ako je mogao jebeni Heaton da se vrati mogu i ja za 1000 kinti. I nisam pozalio..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Znachi zato sto su placeni da igraju igru, igra im se ne svidja.. To nema smisla gledati tako.

Naravno da su se dosta njih vratili zbog para, to ne znachi automatski da im se ne svidja igra.

Takodje ako svi bolji igrachi igraju CS:Go. Sta onda ostaje CSu 1.6 ?

Svidja mi se kako svi porede koliko player-a ima igra koja se je izasla pre mesec dana i igra koja je izasla pre 11 godina.. Ali ako je za mesec dana CS:GO uspeo da ima upola igracha nego CS 1.6 sta mislite koliko ce ih biti za godinu dana?

CS 1.6 je iscrpeo koliko je mogao i vreme mu je da umre, i umrece.

Edited by SpiRo
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Mozda i hoce sad CS 1.6 da umre, pa ljudi predju na nesto drugo, nadam se na CS Promod bar, a koliko se igracima svidja CS:GO svedoce upravo te brojke koje svi pominju (steam stats) , jer igrica Borderlands 2 ima preko 70k igraca, a juce je izasla, jer se ljudima igrica svidja, dok CS:GO jedva prebaci 25k i mesec dana nakon pustanja :)

Nemam ja nista protiv da ljudi igraju CS:GO, ko sam ja da ikome sta branim :D , apsurd, nekima se ta igrica stvarno svidja, nego je lose to sto su vestackim dizanjem novog "kantera" poceli sa unistavanjem jednog dobrog i istorijskog FPS komjunitija.

Link to comment
Share on other sites

Znachi zato sto su placeni da igraju igru, igra im se ne svidja.. To nema smisla gledati tako.

Naravno da su se dosta njih vratili zbog para, to ne znachi automatski da im se ne svidja igra.

Takodje ako svi bolji igrachi igraju CS:Go. Sta onda ostaje CSu 1.6 ?

Svidja mi se kako svi porede koliko player-a ima igra koja se je izasla pre mesec dana i igra koja je izasla pre 11 godina.. Ali ako je za mesec dana CS:GO uspeo da ima upola igracha nego CS 1.6 sta mislite koliko ce ih biti za godinu dana?

CS 1.6 je iscrpeo koliko je mogao i vreme mu je da umre, i umrece.

Da li si uopste procitao sta je covek iznad tebe napisao?

Pro igraci koji igraju za kintu naravno da ce preci na igricu u kojoj je veci nagradni fond.Da li se igrica njima svidja ili ne svidja to samo oni znaju.Tesko da se svima svidja igra koja je toliko razlicita od igre koju su igrali sve ove godine,toliko razlicita da ne treba da nosi CS u svom imenu.

E sad,mozda te brojke koje se toliko spominju i nisu bitne,mozda ce cs:go vec sutra imati duplo vise igraca,ali posle ovih mesec dana brojke su im mizerne,dok 1.6 i posle 11 godina ima toliko igraca koliko ima (75k ako se ne varam je dnenvi peak).Jedanaest godina nije malo,imati toliko igraca posle svih tih godina sve govori.Da li ce cs:go uopste trajati 11 godina i imati toliko igraca toliko dugo...cisto sumnjam.

Moje misljenje

Nisam igrao igricu,ali po onome sto sam video ne svidja mi se.Zasto najavljivati igricu koja treba da bude buducnost cs1.6 i css,a onda napraviti igricu koja je bukvalno apgrejdovani source ( bar se meni tako cini).Mozda mi se svidi igrica kao igrica, ali da bude zamena za cs,tesko.

The Creator.Teacher of the World.

Link to comment
Share on other sites

Znachi zato sto su placeni da igraju igru, igra im se ne svidja.. To nema smisla gledati tako.

Naravno da su se dosta njih vratili zbog para, to ne znachi automatski da im se ne svidja igra.

Takodje ako svi bolji igrachi igraju CS:Go. Sta onda ostaje CSu 1.6 ?

Svidja mi se kako svi porede koliko player-a ima igra koja se je izasla pre mesec dana i igra koja je izasla pre 11 godina.. Ali ako je za mesec dana CS:GO uspeo da ima upola igracha nego CS 1.6 sta mislite koliko ce ih biti za godinu dana?

CS 1.6 je iscrpeo koliko je mogao i vreme mu je da umre, i umrece.

koliko ce igraca imati cs:go za godinu dana ? To iskljucivo zavisi od pro moda,ako ga zavrse u nekom skorijem roku,cs:go ce pasti pre nego se i popeo na vrh,vecina iole normalnih igraca sa 1.6 ce igrati tamo.

Link to comment
Share on other sites

Mozda i hoce sad CS 1.6 da umre, pa ljudi predju na nesto drugo, nadam se na CS Promod bar, a koliko se igracima svidja CS:GO svedoce upravo te brojke koje svi pominju (steam stats) , jer igrica Borderlands 2 ima preko 70k igraca, a juce je izasla, jer se ljudima igrica svidja, dok CS:GO jedva prebaci 25k i mesec dana nakon pustanja :)

Nemam ja nista protiv da ljudi igraju CS:GO, ko sam ja da ikome sta branim :D , apsurd, nekima se ta igrica stvarno svidja, nego je lose to sto su vestackim dizanjem novog "kantera" poceli sa unistavanjem jednog dobrog i istorijskog FPS komjunitija.

Borderlands 2 koji ima vise igracha od cs 1.6 za mesec dana vise govori protiv CS 1.6 nego protiv CS:GO-a..

Taj vas "clingy" odnos prema CSu 1.6 i grafici iz 90tih je meni prilicno smesan.. Razumeo bi da je CS 1.6 bolja igra, ni ja isto nisam igrao cs:source, ali cs:go je druga prica, jednostavno igra je bolja od cs 1.6.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...