Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

pa Krauc je odlican igrac,ne znam cemu OVOLIKO cudjenje,narocito kad se zna da je i jak na lopti iako je dzigljavac

ali ono sto mene odusevljava je sto Stouk toliko carski igra fudbal,i uopste ne odustaje od stare britanske skole (kako fudbalski,tako navijacki) i moram priznati da ih veoma veoma obozavam

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

izneverov'o sam sto je uopste dao gol ali jbt, ovakav i to Krauc, au.

Obojica su podjednako jadni, sedmi ni napred ni nazad, samo sto KD ima sanse da jos ujebe sezonu. Samo ne kapiram, sad je ekipa dobra za razliku od kad je vodio Hodzson. Previse je Benitez ujebao sve sa njegovim idiotskim transferima.

sad je Benitez kriv? Jebote, gori ste od matorog Skuzera taksiste koji me je vozio na Enfild i ubedjivao kako treba stalno da igraju Kelly, Flanagan, Spearing i Shelvey, jer stranci ne valjaju i ne bore se i kako je Dalglish pravi čovek da uzme titulu ili bude top3 ove sezone.

KD ima katastrofalan skor, kupio je očajna pojačanja sa ogromnim novcem (Hodgson nije imao ni približno te pare, plus Hodgson je kupio Meireleša za tipa 12 miliona, skoro pa pola Hendersona) i barem sa drugim trenerima nismo gubili ovoliko, više smo igrali nerešeno.

A Rafa je od svojih para veoma dobro kupovao, jer ih je isto imao mnogo manje. Ok, jesu bili Španci, ali bolje i Španci nego retardirani Englezi koji vola ne mogu da ubodu nikad

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

I rekao je da obozava stouk, ko zna sta se desava :D

*istina da je jak na lopti.

Jako mi je drago sto totenhem tone, iako sam to i ocekivao. Ne mozes odigrati 38 utakmica sa 13-14 igraca, NE MOZES. I ko god je mislio da ce totenhem igrati non stop dobro je lud.

sad je Benitez kriv? Jebote, gori ste od matorog Skuzera taksiste koji me je vozio na Enfild i ubedjivao kako treba stalno da igraju Kelly, Flanagan, Spearing i Shelvey, jer stranci ne valjaju i ne bore se i kako je Dalglish pravi čovek da uzme titulu ili bude top3 ove sezone.

KD ima katastrofalan skor, kupio je očajna pojačanja sa ogromnim novcem (Hodgson nije imao ni približno te pare, plus Hodgson je kupio Meireleša za tipa 12 miliona, skoro pa pola Hendersona) i barem sa drugim trenerima nismo gubili ovoliko, više smo igrali nerešeno.

A Rafa je od svojih para veoma dobro kupovao, jer ih je isto imao mnogo manje. Ok, jesu bili Španci, ali bolje i Španci nego retardirani Englezi koji vola ne mogu da ubodu nikad

upravo. Imam osecaj da su navijaci liverpula zaslepljeni time sto ih vodi legenda kluba i jednostavno nece da ga kritikuju.

A on, i da stavimo na stranu sto gubi, daje nenormalne pare za prosek igrace. Pre svega igrace koji nikad nisu igrali LS ili cak nisu ni bili u borbi za titulu, mesto u ls ... Meni nije jasno kako moze od njih da ocekuje da naprave nesto i dignu tim. Doveo je kerola, hendersona, adama, dauninga zajedno imaju 0 utakmica u ls i igrali su u timovima sa sredine tabele bez bukvalno ikakvih ambicija(iskljucujuci ambiciju ostanka u PL). I to je cinjenica koju niko ne moze da ospori, ali jednostavno i navijaci i mediji je jednostavno previdjaju jer je to KENI.

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

izvini, a ti ocekujes ovakve poteze od coveka od 2m?

ma daaaaaj grujo..

pa ne cudi me jer je nekoliko puta davao golove iz makazica :)

I rekao je da obozava stouk, ko zna sta se desava :D

*istina da je jak na lopti.

Pa oni su mi ultra simpaticni i jako me podsecaju na arsenal iz devedesetih...iza arsenala definitivno omiljeni tim,isto kao sto mi je i trenutna ekipa Napolija precarska,i odmah iza Milana:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sad je Benitez kriv? Jebote, gori ste od matorog Skuzera taksiste koji me je vozio na Enfild i ubedjivao kako treba stalno da igraju Kelly, Flanagan, Spearing i Shelvey, jer stranci ne valjaju i ne bore se i kako je Dalglish pravi čovek da uzme titulu ili bude top3 ove sezone.

KD ima katastrofalan skor, kupio je očajna pojačanja sa ogromnim novcem (Hodgson nije imao ni približno te pare, plus Hodgson je kupio Meireleša za tipa 12 miliona, skoro pa pola Hendersona) i barem sa drugim trenerima nismo gubili ovoliko, više smo igrali nerešeno.

A Rafa je od svojih para veoma dobro kupovao, jer ih je isto imao mnogo manje. Ok, jesu bili Španci, ali bolje i Španci nego retardirani Englezi koji vola ne mogu da ubodu nikad

Pogresno si me razumeo, rekao sam da su KD i RH apsolutno isti po rezultatima samo sto je Roj imao manje vremena. A ne znam kako mozes da kazes da je Rafa kupovao dobro kad je dovodio Degena, Babela, Rieru itd koji su totalni retardi. A nije da nikad nije imao pare za pojacanja, mislis da bi sad Rafa osvojio PL sa ovim budzetom? Mislim da ne bi bas mogli da ih poredimo sa novijim pojacanjima, osim mozda Kerola ili Dauninga.

Edited by 3epokc

~~

Link to comment
Share on other sites

Roj je imao bolje rezultate za manje vremena plus mnogo manje para. Rafa je doveo Xabija, Škrtela, Aggera, Maskerana, Kajta, Reinu, pa čak i npr Lucasa koga smo smatrali za raspada, a sad je sasvim ok igrač. Imao je i pametne i glupe kupovine, ali je činjenica da je od tima koji je igrao Ligu Evrope i bio sedmi (kao sad npr), doveo da smo se jedne sezone skoro do kraja borili za titulu, uzeli CL i igrali finale još jednom, i uzeli jedan FA Cup

I Rafa bi za tih 100 miliona jurio Matu ili Silvu, ili tako neke dobre šanse, a ne Engleske raspade, kod kojih vrede dva i po igrača

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@zeroks

rieara, babel etc. su retardi ali rafa ih nije platio svakog po 20m, a keni je doveo pacijente za 20m i vise.

upravo, plus je Babel i imao svetle trenutke (revanš 1/4 CL protiv Arsenala, 2-1 na Enfildu protiv Manurea i sl), a ja ne znam šta su za celu sezonu uradili Downing i Henderson

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

upravo, slična priča kao i sa Drenteom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

apsolutno se slazem za babela.

covek je dobijao sansu na kasicicu i znam da je na nekim tekmama zaista pokazao da ume.

rafa je sjajan trener, odlican menadzer, ali definitivno i malercina nevidjena :) jednostavno nije imao srece da uradi nesto vise sa tim liverpulom koji je svakako vredio.

Link to comment
Share on other sites

Roj je imao bolje rezultate za manje vremena plus mnogo manje para. Rafa je doveo Xabija, Škrtela, Aggera, Maskerana, Kajta, Reinu, pa čak i npr Lucasa koga smo smatrali za raspada, a sad je sasvim ok igrač. Imao je i pametne i glupe kupovine, ali je činjenica da je od tima koji je igrao Ligu Evrope i bio sedmi (kao sad npr), doveo da smo se jedne sezone skoro do kraja borili za titulu, uzeli CL i igrali finale još jednom, i uzeli jedan FA Cup

I Rafa bi za tih 100 miliona jurio Matu ili Silvu, ili tako neke dobre šanse, a ne Engleske raspade, kod kojih vrede dva i po igrača

Covece napisao sam pred kraj. Imao onaj prelazni rok 30m i umesto 1 ili 2 kupio je 16 igraca koji kurcu ne valjaju. Na stranu sto je bolji od obojice, trebao je a la O Nil da ode, mozda bi neko sa sitnim budzetom bolje odradio od njega. Daleko od toga da branim ovu dvojicu samo mislim da je Rafa previse ujebao i pul i Inter. Babel moze da bude talenat koliko hocete ali gledaju se rezultati i treba da svrstati kao ocajnu kupovinu.

@zeroks

rieara, babel etc. su retardi ali rafa ih nije platio svakog po 20m, a keni je doveo pacijente za 20m i vise.

19,5 mil funti po wikipediji ispadaju ova 2 transfera (Babel 11,5m i Riera 8m). Mata kosta samo 4 mil vise a vredi 200x vise. Ne branim Kenijeve kupovine samo kazem da su Rafine najocajnije.

Edited by 3epokc

~~

Link to comment
Share on other sites

mendzi brzo edituj,kako nije uradio nesto vise,igrao je dva finala ls jebote :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

koja glupost,koja nepotrebna drama i koji apsolutno glupavi nebitni igrac :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da ce livepul ove godine ispusiti jace nego ikada, proslih sezona njihovi navijaci nisu gajili velike nade jer su videli da je klub u raspadu a sad se svi loze jer se keni vratio i kao kupio neke igrace a sve neki balvani od 30m

mozda odu u kvalifikacije za ls, ali i to je mnogo

memes_aww_yeahhh_MEMES_JUST_FOR_YOU-s500x281-169237.jpg

ah, da ne zaboravim

Wayne Rooney has visited Fabrice Muamba in hospital.

"It's great, he can almost string a sentence together," said Fabrice.

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...