Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

kesli :-)

mislim matori su obojica, ali ipak mislim da je kol bolji. bolji je u napadu, a u odbrani su tu negde, mozda je evra fizicki jaci.

ponistili su persiju cist gol protiv sitija. nisam se setio ranije. okacicu sliku i video sutra, mrzi me sad traziti.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

esli kol je institucija za evru...a gibo,nemoj cigana marsela da uvlacis u pricu kvalitetnog beka kada je defanzivno sposoban kao prosecan srpski bek:))Kada se ne zalece na njega bilo koji tragikomicni spanski winger,ispada smesan konstantno...ja bih dao isto moj glas lamu,a lejton bejns je personal favourite samo zato sto je pravi izdanak engleske skole fudbala:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kao sto sam i obecao :)

video(sa sve komentarom dixon-a ako sam dobro video):

http://www.dailymotion.com/video/xn38o7_rvp-s-wonderful-finish-was-not-offside_shortfilms

slika:

AhDJ9DvCEAIwejP.jpg

*kod ofsajda se gleda deo tela sa kojim mozes napraviti prednost/dati gol u odnosu na odbrambenog igraca(telo, noga), a NE! ruka. U ovom slucaju se lepo vidi da su poravnati.

edit:

poravnati sigurno, mozda je malo i kompanijeva noga blize golu.

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

al pazi realno ako beka posmatramo sa 4 neke relativno kljucne strane - ofanziva, defanziva, brzina, centarsut..realno cupavi ciganin mora biti u vrhu..ne ispada tolko cesto jer je brz i agilan i odma se vrati gde je zaostao..a napred je surov stvarno..pritom on cesto igra i lmf a evra i kol uglavnom samo bekovi..

asu ekoto je takodje pouzdan i jedan od onih unsung heroes..

Link to comment
Share on other sites

gibo de je bre ekoto pouzdan, pa taj je gora kiksara od klisija. ove sezone je imao par kikseva, da ti dodje da se zapitas kako takav moron igra pl.

ali stoji da moze odigrati ok.

ne moze se porediti marselo sa evrom i kolom, jer se deesi i njemu da se izgubi ko ovca u sumi, dok ja ne pamtim da su evra i kol imali kikseva. plus sto mu se neretko desi da ne zameni baterije za mozak pa ulece soukros stajl.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

pa i nije bas.Njukasl i fulam su samo bili u trci,ovaj je seo u helikopter i na kraju ipak zavrsio u fulamu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nije keeslija vec je terija spustio na dupe, dodao nemam pojma kome i ovaj iz prve centrirao, gibo ne gledas ne gledas ! :-D

mada jeste driblao, ali nekad je i preterivao, kao onaj mali svajcarac. obojica su imali odlicnu utakmicu, ali mene jako iritira kad igrac izbaci dvojicu moze da pruzi loptu, ali ne on oce i treceg. senderos i hageland su odigrali kao carevi utakmicu. iako je i hageland ono jednom zasrao.

ali koji su carevi ovi iz wba, onakva borba, ne pamtim kad sam gledao da se onako neko baca u blok.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

teri je pao na dupe kad ga jee dva puta zalomio sigurno, e sad mozda je i keslija dodatno, ali nisam primetio jerr sam se smejao :-D

edit: e u pravu je giba. ja se izvinjavam. posle ovog je isao visok centarsut, a ne po zemlji.

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

hauard iz nedelje u nedelju sudi sve kriminalnije:)))

stoke-totenhem nije svirao dva cista jebena penala totenhemu,ponistili su regularan gol zbog ofsajda(adebajor bio metar u dozvoljenoj poziciji),i nije svirao cistu ruku kod prvog gola stouka,kradja par ekselans:)))

enivej,ne znam sta se dogadja,da li zbog pritiska ili cega,ali sudije su toliko KRIMINALNE,i toliko jebeno grese,mislim ja nemam trip da se ovoliko gresilo pre?I ne samo Hauard,nego u celoj Premier ligi je OCAJNO sudjenje.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nije bas bilo ovoliko. Svako jebeno kolo, i din i etkinson i veb i atvel i onaj poremeceni debeli moron daud. Nisu mi jasni da iz kola u kolo prave greske koje direktno uticu na rezultat.

edit:

danas sam negde procitao, da NIJEDAN(!!!) sudija, u PL, nije iz londona. Nekako mi je cudno. Naravno ne mislim da je namesteno, da je neka zavera, vec mi je jednostavno cudno.

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...