Jump to content

MacBook AIR 13" NOV MODEL i5!


xomi

Recommended Posts

1.7GHz dual-core Intel Core i5

processor

4GB memory

128GB flash storage1

Intel HD Graphics 3000

NOV

cena:1200eur

kontakt:063/227-276

bez zamena

uz racun i apple garanciju

Edited by xomi

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

E ljudi, ajd' kad trolujemo daj da trolujemo sa smislom.

Kao sad smo svi pali sa kruške pa upoređujemo cene proizvoda ovde sa cenom u Americi. Pa ti idi pa kupi u Americi :))

MacBook Air u Evropi košta (u evrima) isto kao kod nas, a cifra jeste takva da je samo dolar precrtan i napisan evro. To u ovom trenutku znači da zaista u americi prolaziš jeftinije, ali tako je i za sve drugo.

Link to comment
Share on other sites

pa da, na sajtu je 1299 dolara, a kod nas je recimo malo preko 1300eur ako hoces u apcomu ili istyle-u da rezervises unapred posto jos nisu stigli, tako da je 1150eur za nov neotpakovan air sa sve garancijom i racunom dobra cena i nema ovde mesta za neke negativne comment-e...

a sto ti kazes, ko god moze da nabavi iz usa i da mu se isplati, ni ne trebaju mu oglasi sto se svega tice, tako daaa... ;)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Probajte da reklamirate laptop kupljen u Americi sa Apple Care-om, pa ćete da vidite kako ćete da prođete. Dva metra čekanja u servisu minimum..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

To su sve stvari koje posle "oblikuju" cenu. Ako xomiju ne ide, spustiće, i zbog toga što ti kažeš ili će lakše prodati ako ima domaću garanciju i račun. Samo mi je pomalo bezveze ono "E to u americi košta toliko i toliko".

Mislim, osnovni iPad je u americi 340 evra kad se preračuna, pa ga kod nas valjaju za 600.

Drugo je pitanje da li je xomi preterao sa cenom ako ga je u uzeo u USA, pa hoće da zaradi 400 evra a ne 200 ili koliko već.

Link to comment
Share on other sites

sto je najgore od svega, ja sam napisao samo da ima apple garanciju i racun...a ne gde sam ga uzeo...i prodajom kompletnog apple asortimana se bavim vec duze vreme, tako da znam tacno koliko se krecu cene cega kod nas...;)) pogledajte uostalom sve ostale forume i oglase, ovaj prethodni polovan air 13ticu osnovnu verziju ljudi ne prodaju ispod 850 - 900eur...

i mali info samo, 1300 dolara je oko 900 eura...cak i da sam ga dobio iz usa, a da mi je taj neko prevezao sve preko granice za dzabe i to neotpakovanog i doneo na gajbu i poljubio me u bulju jos usput, opet bih zaradio 250eur a ne 400 iako je moje legitimno pravo da zaradim koliko god hocu ako mogu, a mogu jer je ova cena vise nego ok...jer recimo mecka c klasa nova u usa kosta oko 20 000 eur ako se preracuna sa dolara, sto ne znaci da ce neko da je doveze u evropu, registruje i prodaje za 22 000 da bi ispao korektan jer nece da zaradi vise od svog komsije...;))

apple garancija je enivejz internacionalna, znaci vazi za ceo svet gde god postoji apple store...ovaj air nije iz usa ako to nekome znaci, stavio sam samo link da ljudi znaju na sta mislim jer su mesali na drugim forumima sa starom serijom posto se kod nas kao sto rekoh jos nije pojavila a nisu pratili novosti sa sajta...a ne da bi dobio poredjenja i procene...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

druže, ja ne želim da ti miniram prodaju, nego kažem, gde god da je MB, ako nije kupljen ovde, drkaće te maksimalno ako želiš da ostvariš Apple Care Pack, video lično na primeru dva laptopa kupljena napolju (jedan USA, drugi Švedska) za koje smo čak imali i račune iz radnji i pisane garancije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

znam sve to, boravio sam i u usa i u canadi i u italiji neko vreme...i jos radim sa apple-om vec 2 godine...ne kazem ja da mi miniras prodaju niti bilo sta, vec samo da to nema neke preterane veze sa mojim oglasom, s' obzirom da nije tema prica o ostvarivanju garancije niti o apple care-u...znaci stvar je u tome da ja imam garanciju i papire za lap top i da je neotpakovan i to sam naveo kao bitnu stavku za eventualne zainteresovane, tako da ako neko hoce dalji info moze slobodno da me pita sta god da ga zanima...;)

ali reci cu ti samo da ni kod nas nije nesto sjajna situacija ako imas nasu garanciju, isto sam imao licno istqstvo i to bas skoro, isto sam toliko cekao za ovaj prethodni mba za servis...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

pa meni je sa našom išlo brze, za MBP kupljen ovde

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

oko toga sa ostvarivanjem prava iz garancije, meni deluje da bi se trebalo žaliti "višim instancama", nekoj evropskoj kancelariji epla ili tako nešto, jer realno uslovi pod kojima ovi naši imaju licencu sigurno ne podrazumevaju "zajebavajte ljude sa stranim garancijama hehe"

btw, zar ja nisam ovog ćomija banovao? lik samo oglase kači

Link to comment
Share on other sites

video sam ja ćomija na film topiku, tako da nije samo aktivan u oglasima, ali je pričao kako january jones dobro glumi tako da bih ga banovao ipak!

o boze...

počni da postuješ i u drugim delovima foruma i budi korisni član komune, i to će biti dovoljno za početak :)

nisi upucen izgleda, postujem na temama koje su mi zanimljive, samo za razliku od 99% degenerika koji bleye po 4umu, ako nemam sta da kazem ne ostavim neki glup comment cisto iz dosade...ovde sam skoro 10god, od toga je maximalno 100 postova u oglasima...a ovaj je prvi posle duzeg vremena...znaci po ps-u sam...a to sto neki gotive da glume virtuelni gestapo nije moj problem...;)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

pa ako si admin, ne mora da znaci da si sveznajuci i svevideci i da pratis sve postove od 30 000 ljudi...ako ste pogresili ili se ne slazem, naravno da cu to da kazem...ovo je forum, ne 29ti...

a ja licno mislim da je taj tvoj komentar "zar nisam banovao ovog comija, samo postuje oglase?" vise nego nepotreban, suvisan i smesan, dovoljno je bilo da napises ono sto si mislio o garanciji...inace, koliko se ja secam imali smo vec razgovora na temu oglasa,postovanja i ostalog i rekao sam ti sta sam imao u inbox-u, kao i ti meni...ne znam cemu sad sve ovo, uzmi slobodno proveri koliko sam oglasa postovao posto mi je neko skinuo tvoj ban, a koliko komentara na druge teme i to je to...

tako da jesam po ps-u skroz sto se toga tice...

i ajde molim te da ne smaramo vise na tu temu, ovo je oglas a ne free topic...

Edited by xomi

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...