Jump to content

Steam?


deK!sa

Recommended Posts

HAHA koja tema, ludnica :D ljudi bliski meni znaju da u zadnje vreme ne provodim dosta vremena na netu itd. Sto se tice tebe Dekisha, ako sam ti rekao da ces dobiti steam cim mi stigne posiljka onda ga i dobijas, imas u mailu sve i dobio si jos neke extra igrice jer si me sacekao :) P.S nisam cigan da zajebem nekoga za 500 din haha :) HF

Ljubim vas sve :*

Prodao sam preko 1000 komada i sada da nekom Dekisi za 500 din kao da se pravim lud :) Da sam prevarant ne bi prodao toliko :D Ali stvarno nemam mnogo vremena zadnjih dana jer radim jos nesto privatno i tako :) Ali stimova uvek ima i uvek ce biti :D I naravno veceras GAZENJE :) a Baki? :D

Link to comment
Share on other sites

Dante, kakvo je to akcijanje ? Sta to donosis za BG ? Donesi i meni malo :$ :) Sharky lopove, daj detetu stim za dzabe i sve igrice, i da ga castis pohovane pilece stapice sa pomfritom u grillku... PRAVDA ZA DEK!SHU ! SHARKY LOPOV !!!

Link to comment
Share on other sites

zar u subotici ne postoji ni 1 radnja koje prodaje pc igre (u ovom slucaju steam cs/condition zero/tf2 itd...) ?

U celoj Srbiji nigde ne mozes da kupis original CS Anthology sa kutijom. :)

@ Sharky,jebiga brate kazem ti,da si mi napisao barem 2 reci toom ovih 15 dana do ovoga ne bi doslo,ali jebiga.:D Izvinjavam se.:)

Edited by deK!sa
Link to comment
Share on other sites

Ovde ste očigledno rešili problem.

Sve nesuglasice i ostalo rešite na pm, ovde ide lock

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...