Jump to content

Steam?


deK!sa

Recommended Posts

Dana 19/20 juna(ne secam se tacno)kontakiram OVU grupu na fejsbuku oko prodaje steama(ne za mene vec za druga iz ekipe) a do koje sam inace dosao preko topika na klanruru.

Preko walla grupe zatrazim da me doticna osobe koja radi to sve kontakira,i naravno on me adduje.Kako dalje tece rasprava mozete videti na sledecoj slici.

Posle toga on mi prosledjuje informacije o uplatnici tj kako treba da uplatim. more

More too

I od kada je to napisao,nije mi se jos ni 1 javio preko fejsbuka(citaj kulirao me),DA BI POSLE NEKOLIKO DANA SHVATIO DA ME JE IZBACIO IZ PRIJATELJA!!!

Ja tu vec pocinjem da kontam koliko je sati,i javljam mu se na email i on mi pise "cim dodjem kuci, sutra, pogledacu uplatnicu i saljem ti steam." I da bi danas skontao da mi je zabranio i da pisem na zid grupe...

Zanima me koji je vas komentar na ovaj bezobrazluk i koliko su ljudi dalako spremni da idu zbog jebenih 500 dinara...

Najgore od svega sto nisam bacio svoje pare vec od drugara iz ekipe,i koliko mi je samo neprijatno jer mu govorim vec 20 dana "ne brini brate poslace,opusti se" itd...

Edited by deK!sa
Link to comment
Share on other sites

To me i najvise jebe,posto sam procitao komentare tamo na topiku od proverenih forumasa da je sve fer i korektno.Poslacu mu ja sad na email link od ovog topika,pa cemo da vidimo da li lik moze da objasni ovo sve.

Edited by deK!sa
Link to comment
Share on other sites

Druze, ako vidis da je poslovao sa 300 ljudi i da je samo kod tebe zapelo, ne moras tako da ostavljas, KURVE LICEMERI PREVARA LOPOV i ostalo, mogao si samo da ostavis post tipa - "Ako moze neko da mi pomogne, da mi da kontakt od Denisa tog i tog, da stupim sa njim u kontakt, vidim da ranije nije bilo zabune, potkrala se neka greska", a ne tim tonom i tako napadacki, ko da se radi o 500 000 dinara... Veruj mi da njemu tih tvojih 500 dinara ne igra nikakvu ulogu, zaradjuje covek od svojih biznisa, stimovi su mu potpuno sekundarna stvar, niti je momak koji bi te zavrnuo. Licno cu da mu kazem da te kontaktira i da ti vrati te pare + besplatan stim, da bi prestao sa ovom pljuvacinom na svakom zivom posecenijem forumu.

Link to comment
Share on other sites

Druze, ako vidis da je poslovao sa 300 ljudi i da je samo kod tebe zapelo, ne moras tako da ostavljas, KURVE LICEMERI PREVARA LOPOV i ostalo, mogao si samo da ostavis post tipa - "Ako moze neko da mi pomogne, da mi da kontakt od Denisa tog i tog, da stupim sa njim u kontakt, vidim da ranije nije bilo zabune, potkrala se neka greska", a ne tim tonom i tako napadacki, ko da se radi o 500 000 dinara... Veruj mi da njemu tih tvojih 500 dinara ne igra nikakvu ulogu, zaradjuje covek od svojih biznisa, stimovi su mu potpuno sekundarna stvar, niti je momak koji bi te zavrnuo. Licno cu da mu kazem da te kontaktira i da ti vrati te pare + besplatan stim, da bi prestao sa ovom pljuvacinom na svakom zivom posecenijem forumu.

Upravo ovo, pripisacu tvoju ishitrenost godinama, odma da se razjasnim da ne mislim nista lose sa tim, prosto smatraj ovo prijateljskim savetom, sto zapravo i jeste :)

infidel

Link to comment
Share on other sites

javicu.

Druze, ako vidis da je poslovao sa 300 ljudi i da je samo kod tebe zapelo, ne moras tako da ostavljas, KURVE LICEMERI PREVARA LOPOV i ostalo, mogao si samo da ostavis post tipa - "Ako moze neko da mi pomogne, da mi da kontakt od Denisa tog i tog, da stupim sa njim u kontakt, vidim da ranije nije bilo zabune, potkrala se neka greska", a ne tim tonom i tako napadacki, ko da se radi o 500 000 dinara... Veruj mi da njemu tih tvojih 500 dinara ne igra nikakvu ulogu, zaradjuje covek od svojih biznisa, stimovi su mu potpuno sekundarna stvar, niti je momak koji bi te zavrnuo. Licno cu da mu kazem da te kontaktira i da ti vrati te pare + besplatan stim, da bi prestao sa ovom pljuvacinom na svakom zivom posecenijem forumu.

Nigde ja nisam video da je on poslovao sa 300 ljudi,sve sto sam video da je par likova reklo da je sve proslo fino.Kako bi ti reagovo da te lik izbrise iz prijatelja 2 dana posle upacenog novca bez ikakvog ali ikakvog razloga da to ucini.Odem na njegov profil i vidim da nema opciju da se salje privatna poruka,i ja mu ponovo posaljem zahtev(cudi me i da tu opciju nije iskljucio) i nije mi odobrio.Zatim odem na njegovu grupu i kazem da sam uplatio jos pre nedelju dana i da sam mu jos tada poslao uplatnicu,i on kaze da nikakvu uplatnicu nije dobio(to sam mu poslao jos pre nego sto me je izbacio).Pre par dana mu se javim na email i kaze da cu dobiti steam,da bi veceras video da me je izbacio iz grupe!!!

Teme sam postavio na kgb i klanrur,inace jedina 2 foruma na kojim sam aktvan.

Priznajem malo sam previse "uleteo u krivinu",ali kako bi se ti ponasao da cekas 20 dana ko majmun jos lik nije u stanju ni da ti se javi i napise "imam problem taj i taj jbg izvini sto cekas".

I kao sto rekoh,tih 500 dinara nisu bili moji vec od jednog drugara iz ekipe,i dzaba ja njemu pricam kako je lik poslovao sa bliskim istokom kad decko hoce da vidi steam za koje je dao pare.

Edited by deK!sa
Link to comment
Share on other sites

Verujem da je sharky mentolcina odreagovao tako, ali veruj mi da nije s namerom, ili iz neke zelje da te prevari, dobar je momak. Malo je u trci-frci ovih dana pa ne moze sve da stigne, ali ce se sve srediti, to garantujem. Nego samo moras sa malo manje gasa u tu "krivinu", stavi post u fazonu "Sta mi se desilo sa stimom ili "Sta mislite, dal bi me on zavrnuo" a ne post "STA SU SVE LJUDI U STANJU ZA 500 DINARA DA URADE", onda to izgleda malo bzvz, popljujes coveka + tek onda iz inata coveka kog si popljuvao nikad neces dobiti stim.. Laganijom varijantom su obe strane u plusu, win-win situacija... To je samo mali prijateljski savet iz medjuljudskih odnosa ;)

Link to comment
Share on other sites

hm, da, ali s druge strane, iako taj savet apsolutno ima smisla i slozio bi se s njime, bombastican naslov pali ako je privlacenje paznje bio cilj. mislim, ja ne bih otvorio ovaj topik da naslov nije bio kakav jeste :D

takođe

tek onda iz inata coveka kog si popljuvao nikad neces dobiti stim

tek onda zasluzuje da ga pljuje. ne moraju da se vole, al' ako je dobio pare - mora da ispuni svoj deo pogodbe.

ako je sve ovo istina, povracaj para + stim bi bio dobar potez za sharky-a, da se redeemuje "u ocima javnosti"

:-)

Link to comment
Share on other sites

hm, da, ali s druge strane, iako taj savet apsolutno ima smisla i slozio bi se s njime, bombastican naslov pali ako je privlacenje paznje bio cilj. mislim, ja ne bih otvorio ovaj topik da naslov nije bio kakav jeste :D

takođe

tek onda zasluzuje da ga pljuje. ne moraju da se vole, al' ako je dobio pare - mora da ispuni svoj deo pogodbe.

ako je sve ovo istina, povracaj para + stim bi bio dobar potez za sharky-a, da se redeemuje "u ocima javnosti"

Pa kapiras sta sam mislio, ako je neki smrad pa ne uradi sve po dogovoru (namerno ne posalje stim itd), tek kad ga budes izvredjao nece nikad dati, mozda covek da pokusa da spusti loptu, da ga fino opomene, mozda to donese resenje, u tom kontekstu sam rekao :)

Link to comment
Share on other sites

javicu.

Nigde ja nisam video da je on poslovao sa 300 ljudi,sve sto sam video da je par likova reklo da je sve proslo fino.Kako bi ti reagovo da te lik izbrise iz prijatelja 2 dana posle upacenog novca bez ikakvog ali ikakvog razloga da to ucini.Odem na njegov profil i vidim da nema opciju da se salje privatna poruka,i ja mu ponovo posaljem zahtev(cudi me i da tu opciju nije iskljucio) i nije mi odobrio.Zatim odem na njegovu grupu i kazem da sam uplatio jos pre nedelju dana i da sam mu jos tada poslao uplatnicu,i on kaze da nikakvu uplatnicu nije dobio(to sam mu poslao jos pre nego sto me je izbacio).Pre par dana mu se javim na email i kaze da cu dobiti steam,da bi veceras video da me je izbacio iz grupe!!!

Teme sam postavio na kgb i klanrur,inace jedina 2 foruma na kojim sam aktvan.

Priznajem malo sam previse "uleteo u krivinu",ali kako bi se ti ponasao da cekas 20 dana ko majmun jos lik nije u stanju ni da ti se javi i napise "imam problem taj i taj jbg izvini sto cekas".

I kao sto rekoh,tih 500 dinara nisu bili moji vec od jednog drugara iz ekipe,i dzaba ja njemu pricam kako je lik poslovao sa bliskim istokom kad decko hoce da vidi steam za koje je dao pare.

razumem te u potpunosti, iskreno i ja bi slicno odreagovao. Da ti je lik bilo sta reko, imam problem sad neki ne mogu da ti uplatim itd. Nego pravi se budala ignorise te, brise iz prijatelja. blokira sta vec :S. Vidim da ga ovde puno ljudi poznaje i garantuje za njega sto opet ne opravdava njegovo ponasanje...

Verujem da je sharky mentolcina odreagovao tako, ali veruj mi da nije s namerom, ili iz neke zelje da te prevari, dobar je momak. Malo je u trci-frci ovih dana pa ne moze sve da stigne, ali ce se sve srediti, to garantujem. Nego samo moras sa malo manje gasa u tu "krivinu", stavi post u fazonu "Sta mi se desilo sa stimom ili "Sta mislite, dal bi me on zavrnuo" a ne post "STA SU SVE LJUDI U STANJU ZA 500 DINARA DA URADE", onda to izgleda malo bzvz, popljujes coveka + tek onda iz inata coveka kog si popljuvao nikad neces dobiti stim.. Laganijom varijantom su obe strane u plusu, win-win situacija... To je samo mali prijateljski savet iz medjuljudskih odnosa ;)

balu brate vidis da je proslo 20dana :D mislim ta transakcija traje 5 minuta :D. mislim da fora u frci je to brat moj nema nikakve logike. I objasni mi zasto bi ga brisao iz prijatelja i blokirao :D. meni je to sve smesno i nejasno.... Nemoj da mislis brat da ja nesto sad protiv tebe samo mi nelogicna cela situacija

hm, da, ali s druge strane, iako taj savet apsolutno ima smisla i slozio bi se s njime, bombastican naslov pali ako je privlacenje paznje bio cilj. mislim, ja ne bih otvorio ovaj topik da naslov nije bio kakav jeste :D

takođe

tek onda zasluzuje da ga pljuje. ne moraju da se vole, al' ako je dobio pare - mora da ispuni svoj deo pogodbe.

ako je sve ovo istina, povracaj para + stim bi bio dobar potez za sharky-a, da se redeemuje "u ocima javnosti"

+1

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

Valjda ga je delete jer je momak spamovao i vredjao, tako nesto :/ Ma bio je zauzet, otvorio neki grill u centru ( koji prebija, piletina u soja sosu prica 3 jezika ), pa kontam da zato nije stigao, nije stvarno neki prevarant... A uglavnom, razvezuje se prica za bzvz, okrenucu ga sutra kad ustanem da sredimo sve...

Krle volim te :*** <3

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...