Jump to content

SD Partizan 11/12


alfa

Recommended Posts

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- doveo ove igrače i dozvolio im da obuku sveti dres.

sve ovo stoji, ali SVETI dres...za jedan SRPSKI tim koji nista nije uradio osim osvajao ovu pasuljarsku ligu. Ok, ja sam navijach Zvezde, ali to ne menja cinjenicu da nijedan srpski tim nije ni svetlosnu godinu blizu bilo kakve svetosti. Jedini lek za domaci fudbal je da ga NIKO ne gleda,da se niko na njega obazire barem par godina.Pozorishne predstave prestaju onda kada nemaju publiku

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sve ovo stoji, ali SVETI dres...za jedan SRPSKI tim koji nista nije uradio osim osvajao ovu pasuljarsku ligu. Ok, ja sam navijach Zvezde, ali to ne menja cinjenicu da nijedan srpski tim nije ni svetlosnu godinu blizu bilo kakve svetosti. Jedini lek za domaci fudbal je da ga NIKO ne gleda,da se niko na njega obazire barem par godina.Pozorishne predstave prestaju onda kada nemaju publiku

Sveti dres ne znači da je trenutno tim dobar. Sveti dres znači da ima ko da mu se klanja. To nema nikakve veze sa mutavim predsednicima, Toletom, balvan ”igračima”, itd.

Link to comment
Share on other sites

ja sam to rekao jer ako niko ne gleda Zvezdu ili Partizan, ti timovi nece imati niti jednog sponzora (jer zasto bi sponzor davao pare timu koji nema publiku) pa ce malo da razmisle kada budu "gladni i zedni". Takodje, tako necemo imati domace fudbalere koji misle da su vec neke zvezde jer gostuju kod Ivana Ivanovica (npr Vilotic iz Zvezde) jer nijedna tv emisija nece dovesti gosta koji je nikome zanimljiv, niti ce u tim klubovima bili politicari koji nemaju veze sa strukom ali su tu da pokupe koji poen....da ne duzim prichu. To je taktika "starve the beast"

Sveti dres znači da ima ko da mu se klanja.

ok, a zasto da mu se uopste klanjash ako nije "trenutno" dobar? samo zato sto se radi o fudbalu i svaki muskarac mora da bude vatreni navijach nekog fudbalskog tima?

ajde da prichamo o basket klubu Partizana, ali ovo je jebeni domaci fudbal u kome vishe nema ni trunke sportskih, takmicarskih motiva nego je postao ciklichna kriminalna farsa koja vredja inteligenciju svakog iole normalnog coveka.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ma jebes fudbal tj. to sto se igra ovde nije fudbal

Samo sam cekao trenutak kada da prestanem da gledam

protiv Genk-a nmvz nisu imali srece itd. posle ovih konobara i kuvara xD kako ih je neko nazvao,i give up xD

Kosarka ftw

edit:typo -.-

Edited by Dzere
Link to comment
Share on other sites

ja sam to rekao jer ako niko ne gleda Zvezdu ili Partizan, ti timovi nece imati niti jednog sponzora (jer zasto bi sponzor davao pare timu koji nema publiku) pa ce malo da razmisle kada budu "gladni i zedni". Takodje, tako necemo imati domace fudbalere koji misle da su vec neke zvezde jer gostuju kod Ivana Ivanovica (npr Vilotic iz Zvezde) jer nijedna tv emisija nece dovesti gosta koji je nikome zanimljiv, niti ce u tim klubovima bili politicari koji nemaju veze sa strukom ali su tu da pokupe koji poen....da ne duzim prichu. To je taktika "starve the beast"

ok, a zasto da mu se uopste klanjash ako nije "trenutno" dobar? samo zato sto se radi o fudbalu i svaki muskarac mora da bude vatreni navijach nekog fudbalskog tima?

ajde da prichamo o basket klubu Partizana, ali ovo je jebeni domaci fudbal u kome vishe nema ni trunke sportskih, takmicarskih motiva nego je postao ciklichna kriminalna farsa koja vredja inteligenciju svakog iole normalnog coveka.

Ja se klanjam Partizanu, klubu, sportskom društvu, koji ima istoriju, koji mi je doneo više radosti nego tuge, itd. Ne klanjam se igračima, sadašnjim niti prošlim, upravi, niti nekom drugom, pa ni timu.

Najverovatnije neće moći da razumeš, ali tako je. Ja ne idem na JNA zbog tima, nego zbog Partizana, zbog starih pesama, zbog prijatelja, itd. Partizan je iznad svih u klubu i ovi iz uprave očigledno ne shvataju.

Najverovatnije će se desiti to što si rekao, ogromna većina igrača će ili ostati kući ili će se pridružiti ovoj grupi koja se odvojila od juga.

ako ista, Milinkovic je dobar trener

Može da bude i Murinjo, taj je zvanično izveo slaninare sa terena u finalu kupa, mislim da ga navijači neće svariti.

Link to comment
Share on other sites

koliko se secam, igraci se nisu konsultovali sa njim, nego sa Ratkom, koji je bio sa navijacima...

a i ta cela prica oko napustanja terena je, po mom misljenju, unapred isplanirana

i na kraju, nemoj da mislis da ja branim upravu, samo hocu da kazem da nisu doveli nekog Kristic fazon trenera, vec sasvim solidnog

UPRAVA NAPOLJE!!!1 naravno :>

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

nije milinkovic izveo ekipu,on je hteo da nastavi

veliki autogol partizana,ali opet imam utisak da se stanoje previse izgubio u poslednje vreme,ubedjivao je i sebe u neke stvari koje nisu istinite

jedino se bojim sto sad ako zvezda ne osvoji titulu,realno treba spaliti stadion,ali ako osvojimo,onda ce lukic da se lozi kako je mocan,mac sa dve ostrice sta god da se dogodi:/

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

koliko se secam, igraci se nisu konsultovali sa njim, nego sa Ratkom, koji je bio sa navijacima...

a i ta cela prica oko napustanja terena je, po mom misljenju, unapred isplanirana

Napišao sam zvanično, naravno da je isplanirano i kriminalci vode kolo i u Novome Sadu.

Taj trener je pričao protiv Partizana, takav nam ne treba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...