Jump to content

Yugo 55 za...


support

Recommended Posts

Yugo 55 za...

1. HTC Sensation (full pakovanje)

2. HTC Flyer (full pakovanje)

3. Apple IPad 16GB (full pakovanje)

4. 32" LCD TV (nov, full pakovanje sa svom pratecom opremom)

(napomena! samo jedna stvar po stavci za Yuga, a ne sve cetiri)

Vi nama tehniku, mi vama Zastavu [^]

Kontakt: 064 137 12 68

Link to comment
Share on other sites

nisi napisao ništa o tom jurgenu (poy mendži), možda hoćeš da nas prevariš, možda mu nešto fali!

Hahahahaaaa...Ne fali mu nista, osim registracije. Ma okacio sam na Benchu opis, pa su me admini unakazili, kao samo mogu tehnicki uredjaji, pa sam osakatio oglas plaseci se iste price na ruru.

Evo:

Yugo 55 (godiste 1990.). Supruga i ja smo ga uzeli pre 5 godina, a do tada je imao samo jednog vlasnika, penzioner koji ga je mazio i pazio od 1990. U voznom stanju, za svoje godiste je lepo ocuvan, nije registrovan. Stajao je parkiran ispred zgrade poslednjih godinu dana. Paljen je na svakih mesec dana, zbog akumulatora.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Link to comment
Share on other sites

fantastično je to kako je 98,3% svih polovnih automobila prethodno imalo jednog jedinog vlasnika koji je bio neki penzioner koji je auto držao u garaži osim subotom kada je odlazio njime na pijacu :D

Link to comment
Share on other sites

fantastično je to kako je 98,3% svih polovnih automobila prethodno imalo jednog jedinog vlasnika koji je bio neki penzioner koji je auto držao u garaži osim subotom kada je odlazio njime na pijacu :D

meni je genijalno i kako ti uvek imaš ovaj post s vremena na vreme, samo što se menja pijaca sa crkva :))

ali si u pravu, nema šta.

Link to comment
Share on other sites

Sta je. Frka! Nikada niste videli ovakav oglas na Ruru. Problem je sto ste se svi nasli u cudu, kako kola menja za tehniku, pa ne verujete (klasicni Srpski sindrom), zavrnuce me itd...Ko je zainteresovan da kupi, neka me kontaktira, dodje, pogleda, povede nekoga ko se razume u kola. Ko ne zna sta ce od zivota, neka ne hejtuje oglase. Mogao sam da stavim da prodajem levi motor od Boinga, moja stvar i da za njega trazim sta hocu, opet moja stvar. Stavio sam nenormalno dobru ponudu i trazim stvari koje ne mogu da stanu nikada u liniju sa kolima, pa makar to bio Yugo 55, 90-to godiste (i da ne zaboravim, ja sam 2 vlasnik, prvi je penzioner, koji ga je kupio 1990).

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

meni je genijalno i kako ti uvek imaš ovaj post s vremena na vreme, samo što se menja pijaca sa crkva :))

ali si u pravu, nema šta.

jedan od dva ivanova posta o kolima. drugi je sarkasticni bosanski o golfu.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sledeći put ću da napišem da nedeljom ide da unuku na usb-u odnese sejv iz deus exa koji ima 50 mb :D

nub, tad nije bilo USB drajvova!

@ topic - istini za volju, kad se ovih dana vidi očuvani Jugo, stvarno je sva prilika da ga je neki deda drž'o u garaži i redovno prao i polirao i stavljao karton na šoferku i to.

Link to comment
Share on other sites

@ topic - istini za volju, kad se ovih dana vidi očuvani Jugo, stvarno je sva prilika da ga je neki deda drž'o u garaži i redovno prao i polirao i stavljao karton na šoferku i to.

Svi ostali su davno istrulili, nije to Studebaker :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...