Jump to content

RUR MAJICE 2011


Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja poslao narudzbinu. I ako sam od sutra u Bgu, verovatno ću par dana provesti u bolnici, pa posle cimanje oko selidbe i ispita, pa neću stići da odem do rura , tako da je narudzbina sigurna varijanta. Ja sam reko mojima, tako da će oni to da pokupe, nadam se da nisam ja potreban pri preuzimanju pošiljke?

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja poslao narudzbinu. I ako sam od sutra u Bgu, verovatno ću par dana provesti u bolnici, pa posle cimanje oko selidbe i ispita, pa neću stići da odem do rura , tako da je narudzbina sigurna varijanta. Ja sam reko mojima, tako da će oni to da pokupe, nadam se da nisam ja potreban pri preuzimanju pošiljke?

ako je ona standardna pošiljka, trebaće im tvoja lična karta da bi je podigli

Link to comment
Share on other sites

ako je ona standardna pošiljka, trebaće im tvoja lična karta da bi je podigli

To možda eventualno ako ne budu kući kada kurir donese, pa moraju da podižu u pošti sa ličnom, ali ako kurir donese na kuću samo treba da plate otkup i potpišu.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

^^ Na to sa preuzimanjem na kućnom pragu sam mislio, ok, znači neću im biti potreban.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ali inverzna domacica:P

haha, šta da ti kažem, najlakše je tako opisati :)

tek sam pre neki dan saznao da postoji taj joy od zove, nije loshe, mozda malo da je sladji:)

pazi, kad probaš domaću ili kupiš neki od onih kvalitetnih sirupa, onda je ovaj Joy bezveze, ali ako nemaš to sećanje kakav je zaista sok od zove, ovo je vrh stvar.

@ inferno - to! imaš još 3 gratis nalepnaje, svrati kad hoćeš! :)

Link to comment
Share on other sites

dajte meni infernove tri nalepnaje. biću šta god hoćete. :D

To možda eventualno ako ne budu kući kada kurir donese, pa moraju da podižu u pošti sa ličnom, ali ako kurir donese na kuću samo treba da plate otkup i potpišu.

meni je tražio broj lične kad mi je doneo na vrata.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...