Jump to content

RUR MAJICE 2011


Recommended Posts

Ja neću biti tu sutra, imam neki sajam čitavog dana :(

E, postoji šansa da Čili bude sutra u HQ oko 17h, ako vam to odgovara pingujte ga na PM pa se dogovorite najbolje je.

A postoji šansa da Čili bude i oko 14-15h, a i postoji šansa da ne bude uopšte. Tako da to sve uzmite sa najvećom mogućom slobodom što je Laki izjavio. A ako budem dolazio, bićete blagovremeno obavešteni.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

VAŽAN INFO:

Molim vas drugare i drugarice koji su pazarili majice a koji imaju problem sa printom posle pranja da se jave meni na mail ili PM ili kako god, da se potrudimo da rešimo problem.

Trebaće mi te felerične majice, za slučaj da ih ima neko, da bismo vam zamenili za normalne, a ove vratili nazad štampariji.

Kul bi bilo da se javite što pre, naravno.

Hvala!

edit: Važi za ovogodišnju generaciju majica.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pa ono, nemam pojma koliko bi trebalo da dajemo garanciju na majice, ali meni 2 godine nekako deluje solidno "trajanje" :)

A majica kad krene da se cepa dalje ide baš lako ... mislim, ako hoćeš ti dođi da vidimo jel imamo iste takve u šteku od pre dve godine, ne znam koja je jer nisi napis'o.

Link to comment
Share on other sites

ma ne trazim ja nit novu majcu nit ista, sta vam je :D Samo sam prijavio posto je to prva kojoj je ista zafalilo. 2 godine je i vise nego dovoljno za jednu majcu. Btw u pitanju je bela samo rejv iz prve generacie ssi maja :D

a to sto kazes da kad pocne ostatak ide lako. Bas zbog toga sam pokusao od kragne da kidam i bas se lako pokidala

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...