Jump to content

RUR MAJICE 2011


Recommended Posts

ja bih da rezervisem samo rejv iz 2008.,m ili l,jebiga,vidim ima na lageru,pa samo da se obezbedim:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha... ne znam da li je updateovana, nisam sad pri tom računaru, ali sam gledao sinoć i ono što mogu da ti kažem jeste da nema mahom nekih XXXL koje verovatno ne bi ni uzimao. Ostalih ima makar po jedna u svim veličinama, osim RUR pixel plave koje nema uopšte.

Stoga, ljudi, požurite, nemojte posle da bude da ste hteli neku majicu a nje nema.

Link to comment
Share on other sites

haha... ne znam da li je updateovana, nisam sad pri tom računaru, ali sam gledao sinoć i ono što mogu da ti kažem jeste da nema mahom nekih XXXL koje verovatno ne bi ni uzimao. Ostalih ima makar po jedna u svim veličinama, osim RUR pixel plave koje nema uopšte.

Stoga, ljudi, požurite, nemojte posle da bude da ste hteli neku majicu a nje nema.

Tako nekako, sad ću ja doteram malo Gdocs tabelu, ali da, XXXLova skoro pa nema.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jedno pitanje, valjda ce neko odgovoriti.

Jel ima negde u shteku da se prodaje neka od ZHENSKIH "Sve su iste" majica? Nebitno iz koje godine, bitan kroj.

pomozite mi, mozda sprcam !

Ako ćeš da nam pokažeš posle slike sprcanja, onda imamo ovogodišnje ženske u M jedan komad i dva komada u L :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

dabogda im pokazao samo sebe sa kurčinom koja se klati dok je ona u kupatilu :tf:

Sve lične želje ostavite za sebe.

A za PMD imaj na umu da će danas biti nekog tu do 17h, 18 najkasnije, tako da ako ti ovogodišnja majica radi posao u tim veličinama, požuri.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...