Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Krenuo pre 7 8 nedelja da radim mrtvo i imam pitanje u vezi forme:

 

kad se radi sa velikim tezinama(3-5 ponavljanja u seriji) jel ok da gornja ledja budu malo pogrbljena dok spustam teg na zemlju?

 

trenutno radim 3 serije po 8 sa 100-110kg i kazu mi ljudi da mi nisu gornja ledja prava dok spustam teg... Fora je sto, da bi drzao gornja ledja prava i pri spustanju treba da spustim kilazu na 60 70kg.. a to podizem sa nekih 30% snage :D Jos sam i blago pogrbnjen tako da verovatno i to otezava dosta

Link to comment
Share on other sites

Па тежина те повлачи не можеш да држиш права рамена као кад радиш са мање кила :) Битно је да су доња леђа права :) Погледај на јутјубу снимке :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Смањи килажу и исправи леђа.

Ако ниси ВЕЈТЛИФТЕР, него само желиш лепо да изгледаш, нема потребе да силујеш килаже. А чим немаш снаге да будеш "прав ко стрела" док радиш мртво са тих 100-10кг, значи да силујеш.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

@skrimke

 

sa kojom tezinom radis?(?RM)

 

nista.. smanjicu onda na 60 70... pa cu raditi vise ponavljanja.

 

Inace, za ovih 2 meseca kako radim mrtvo, nestao mi je bol/peckanje u donjim ledjima sto me zezao s vremena na vreme, zgibove nenormalno napredovao i to sve na defki LO MI :D

Link to comment
Share on other sites

Neka mi neko objasni.... kako se napreduje do zgibova ? Sta treba da radim i da vezba. da bih mogao da radim po 10 zgibova u seriji :)? Ako na primer sad mogu da uradim, 2,3 :) Dajte neki program!

sine pa jel moguce da si toliko zanemocao ?:P 

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...