Jump to content

Balkan CS Liga


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bjeko brate mislim da gresis

Pa znas kako, veruj mi da imam razloga da ne volim dosta toga sto se dole dogadja, ali za to ne mogu da krivim neke ljude koji zive u Albaniji, imaju isti hobi kao i ja, i namerno ne propagiraju nista sto meni ne odgovara tj. "ne bodu mi oci". Ni mi ovde ne volimo dosta toga sto se dogadja u nasoj drzavi, ni vladajucu klasu pa opet zivimo tu gde jesmo.

A ako ovde dodje neko i namerno mi neku nepravdu natrljava na nos, to je vec problem i te bih podavio :)

I naravno uopste mi se ne svidja stav organizacije "bas nas briga za veru i politiku", a ovamo pustaju da nam neko bode oci Kosovom.

Pa aj i dalje da se pravimo ludi, da dodjem i uzmem ti nesto sto je tvoje na silu, i onda "e znas sta sad je to moje, zar ne mozemo da budemo prijatelji? vi ste losi ako necete mirno resenje".... More mars!

Link to comment
Share on other sites

slazem se...

Ekipa fU nije pozvana i nece igrati.... pogotovo sto igraju albanci!

Svi Srbi bi trebali da istupe iz lige ako se pojave albanci sa kosova...

Pogotovo ako nose albansku zastavu!

alekz: bicu prvi covek koji je osvojio

alekz: turnir

alekz: jednom rukom

Link to comment
Share on other sites

Na ligama koje organizuje Balkan-League mogu ucestvovati ekipe iz svih zemalja sveta (koliko to ping dozvoljava, ekipe sa balkana imaju "prednost" u odnosu na ostale po pitanju ucestvovanja.)Jedan sam od organizatora liga koje se odrzavaju na BL i SRBIN sam, ja prvi ne bih ucestvovao u organizovanju lige, a da na toj istoj ligi igra ekipa sa Kosova pod albanskom zastavom. Na ovaj problem sam ukazao ostalim administratorima sa lige (Nisam jedini izrazio nezadovoljstvo), i dosli smo do zakljucka da ta ekipa ne moze da ucestvuje na ligi, kao ni bilo koja druga koja promovise versku,nacionalnu ili bilo kakvu drugu mrznju (a ime The Kosova sa albanskom zastavom je direkta provokacija). Ekipu je prijavio verovatno neki siptar sa kosova, ta ekipa ce biti obrisana u roku od 24h.

I ako mi je ova situacija digla pritisak na 400 sa imenom ekipe i zastavom, pokusao sam da pribrano ukazem na problem i koliko toliko smirim situaciju.

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Na ligama koje organizuje Balkan-League mogu ucestvovati ekipe iz svih zemalja sveta (koliko to ping dozvoljava, ekipe sa balkana imaju "prednost" u odnosu na ostale po pitanju ucestvovanja.)Jedan sam od organizatora liga koje se odrzavaju na BL i SRBIN sam, ja prvi ne bih ucestvovao u organizovanju lige, a da na toj istoj ligi igra ekipa sa Kosova pod albanskom zastavom. Na ovaj problem sam ukazao ostalim administratorima sa lige (Nisam jedini izrazio nezadovoljstvo), i dosli smo do zakljucka da ta ekipa ne moze da ucestvuje na ligi, kao ni bilo koja druga koja promovise versku,nacionalnu ili bilo kakvu drugu mrznju (a ime The Kosova sa albanskom zastavom je direkta provokacija). Ekipu je prijavio verovatno neki siptar sa kosova, ta ekipa ce biti obrisana u roku od 24h.

I ako mi je ova situacija digla pritisak na 400 sa imenom ekipe i zastavom, pokusao sam da pribrano ukazem na problem i koliko toliko smirim situaciju.

rispekt soldzr of muzne :)

Link to comment
Share on other sites

ne treba nikome da smeta ako neko igra pod šiptarskom zastavom. ali nek on onda bude iz albanije.

staviti da ekipa sa kosova igra pod albanskom zastavom je ROFLMFAO, pa to ima još manje smisla nego da igra pod zastavom kosova. od kada je kosovo deo albanije ? ako žele da igraju nek igraju pod srpskom i mrš u kurac. tako im recite. recite im da sam im ja tako rekao !

to kao kad bi naši žickari i gasterbajteri iz nemačke prijavili ekipu pod srpskom zastavom.

Link to comment
Share on other sites

Opet ti, mislim možda si upravu možda nisi ali objasni to bez psovki ako ništa

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Servere obezbjeđuju KGB Hosting i Balkan-Wars hostinzi.

Pozvani timovi:

TBH.ASUS

H4U

ENTiTY

eu4ia

oldies

GIANTSo51

TtK

kakogod

L A N K L A N

TFIVE

UNiTY

LWC

INFiNITY

dps

IDZUO

Onliners

IMT

PLAGUE

BGDonLINE

APP

SIXBANERS

headshotBG

volgare

neXt!

nbk.ro

es.netzone

Imam jedno pitanje. Ne znam za balkan-wars hosting , ali sam siguran da ekipe koje su boldovane i uvecane na ovom spisku , sigurno nece moci da igraju u normalnim uslovima ukoliko su serveri iz Srbije , Bosne , Hrvatske , Makedonije itd... Kako ce one igrati?

^.^

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje. Ne znam za balkan-wars hosting , ali sam siguran da ekipe koje su boldovane i uvecane na ovom spisku , sigurno nece moci da igraju u normalnim uslovima ukoliko su serveri iz Srbije , Bosne , Hrvatske , Makedonije itd... Kako ce one igrati?

Nije balkan wars jedina hosting firma koja sponzorise nase lige. Bice 4 nemacka i 2,3 domaca servera.

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

balkan liga, ekipe iz celog sveta

Kako ne mogu ove hejtere. nSydia je pozvana i prva je uplatila.

Edited by paNter

Game Highlights Leader

YouTube Kanal - www.youtube.com/wwwGAMERSba

Kontakt: edin@klanrur.rs

Link to comment
Share on other sites

Editovacu svaki hltv kad dodamo, a to mozete pratiti i na www.balkan-league.com

ro.gifbringitON vs bg.gifFoP 19:00 HLTV IP: www.trackthegame.com:28030

fr.gifnSydia vs mk.giframpageNET 22:00 HLTV IP : www.trackthegame.com:28030

Edited by mak1.

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...