Jump to content

Bloodline Champions


Spanky

Recommended Posts

Bloodline-Champions-Online-LOGO.jpg

Izvinjavam se moderatoru unapred ukoliko sam omasio forum, medjutim deluje kao adekvatno mesto.

Bloodline Champions je relativno nova, free-to-play igra, izbacena u januaru. Nalikuje WoW areni, bez nepotrebnog levelovanja, statsova, gear-a, i ostalih faktora. Dev team je radio na tome da sve bazira na skillu, istovremeno iskljucujuci bilo kakav rng. Dakle moj "bloodline" (heroj), sa 50 i kusur dana played, ima iste magije, i iste spellove kao i vas. Razlika izmedju WoW arene i BLC-a je prvenstveno u gameplay-u. Igra se iz pticije perspektive, heroj se pomera sa WASD, a svi spellovi se aim-uju, ukljucujuci i healove. S obzirom na pticiju perspektivu, mnogi kazu da BLC nalikuje doti, iako je gameplay totalno razlicit. Cetiri "klase" heroja, ranged dps, melee dps, healer, i tank. Doduse, dps klase imaju neki izvor self-healinga, daleko inferiornijeg od healera. Isto tako, i healeri imaju dps spellove. Skill cap je jako visok, usudicu se da kazem visi nego u doti. Dakle mind-game-ovi all around, jukovanje, fakecastovanje, chain cc, i ostale stvari koje ste videli u WoW areni. Igra ima VELIK potencijal, i ide u pravom smeru. Sponzori polako dolaze, SK Gaming prvenstveno. Igra takodje ima built-in tournament sistem, koji funkcionise zapanjujuce dobro.

Kao i ostale igre, i BLC funkcionise preko mikro transakcija. Bilo kakve stvari apropo kozmetike se kupuju preko in-game currency-a / coinsa. Dakle, avatari, titule, skinovi, i ostalo, kao i sami heroji se unlockuju u igri sakupljanjem coinsa. Kao sto sam vec rekao, igra je free-to-play, uz jednu restrikciju. Nisu vam unlockovani svi bloodline-ovi, cetiri bl-a su na nedeljnoj rotaciji (jedan od svake klase), i u sustini to je i jedina restrikcija. Ukoliko imate slobodnog vremena, pogledajte TotalBiscuit-ov review igre u linku iznad, i iskoristite promo kod sa kojim se dobija 5000 coinsa u igri nakon dostignutog lvl 5: http://www.bloodlinechampions.com/register.php?refid=1498305806

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja vezano za igru, ign: Vanillaflav. Ili ovde :p

Edited by Spanky
Link to comment
Share on other sites

Nije lose. Dodje lepo kao promena posle nekih monotononih igara. :)

Nisam nesto dugo igrao, lvl 14 sam sad, tako nesto. Al' su sad zakljucani neki heroji i igra mi kreshuje posle nekog vremena. ~~

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

mene je komjuniti smorio opako, evo sad mi skace pritisak dok pisem iako nisam igrao par meseci, polako pocinjem da se okrecem iskljucivo singlplejeru, posle wowa i ovoga... prosto mislim da mi je mentalitet suvise olskul za te stvari, isto kontam ljude i u rl kontaktu i na netu i lako me je iznervirati kad neko to ne radi (a niko to ne radi od klinaca, a klinci su ti koji pikaju igre u 99% slucajeva).

inace, odlicna je igra kao takva.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja isto igram ovo ko lud,kakva dota,hon,lol i sl bakraci.koji ti je nick pesmo?picim ugl smm jer nikako da nadjem normalne ljude za 3v3 leder :)

s to se tice komjunitija,bas to sto kaze dulio.na forumu igre ima topik sa slikama top 50 igraca,jbt svi su od 15 do 18-19 godina

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

http://blc.starladder.tv --- snimci sa turnira, da vas ubije u pojam skill gap sa njima :)

Inace je igra do jaja za pikanje sa ortacima. Free,PvP, solidno balansirana. Samo treba da se otelis da bi skupio coinsa za otkljucavanje bloodline-a i ostalih cuda (mada ako dobijes invite imas gratis 5000coinsa,kada odigras tut,arena,konkvest i artifakt mec dobijas 1 heroja dzabe). A i ima dosta veterana pa moze biti frustrirajuce za pocetnike al kada se nauce osnovi mnogo je zanimljivo. Bar znas da dobijas gubis iskljucivo zbog svog (ne)znanja a ne nekih random faktora.

Trebali bi napraviti neki Serbian ili klanrur community ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...