Jump to content

Heart of Swarm ending scene


Recommended Posts

Ako ovo nije fake onda ne znam sta je.SC1 je imao bolje odradjene cinematic-e.

pa ovo je pre final render animacija. Ovo ce biti perverzija od filma kao sto smo nvikli ili rendano unutar game engine kao sto su cinematici u SC2 (vecina klipova izmedju misija su odradjene na taj nacin).

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije fejk. Izgleda kao previz (odnosno preview) animacija i po modelima se vidi da su to isti modeli kao i u animacijama u SC2:WOL. Glasovi su isto pravi, a muzika je iz Transformersa :)

edit: radjeno je u Mayi, to se vidi na stampu gore, a i vidi se framecount u donjem desnom uglu - shto ukazuje na profi akciju. Neko je leakovao iz Blizzarda ovo chudo.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ono što ja "mogu da prihvatim" je da je u pitanju namerni leak da bi videli malo reakcije ljudi, možda u skladu sa tim doterali priču, promenili je itd, ili pak naterali sve da misle da će stvarno ovako izgledati priča, a onda kao kad dođe prava igra, kampanja bude drugačja pa šokira ljude.

A ako blizz igra karte kako treba, uskoro bi trebalo da traže da se skloni ovo sa YouTube-a, ako je stvarni leak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...