Jump to content

Vidic


milutin_mica

Recommended Posts

a sto je bas onaj crtez postao standard za rage lika, a ne neki drugi crtez besnog lika? malo je lol pitanje...

u svakom slucaju, kad je bila ekspanzija tih fora (cak noris, mister t, vin dizel), vidic je otisao da igra po mancesterima i primao se sa ferdinandima u odbrani i na forumu mancestera su krenule te fore.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ti mene zajebavas brate:)

kakva ti je to logika? sto ovaj, a ne ovaj... pa eto tako, u nekom paralelnom univerzumu mozda je neko drugi... sto bas cak noris, a ne stiven sigal?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Зато што је убица на терену, чврст је као стена, а

навијачи му на свакој текми скандирају "Nemanja, Nemanja, he comes from Serbia, he'll fuckin' murder ya", па су вероватно и због тога кренули вицеви :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

realno, zaradjuje dosta manje, ali ima mnogo vece ime od gore navedeih. Jos je kapiten, nece ili jednostavno ne moze da trazi neke ogromne cifre sto je na mestu.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Oce li mi neko objasniti sto se o Vidicu pricaju vicevi kao o Cak Norisu?

ko ne zna > google > vidic jokes = beskonacno tredova.

pa zato sto je najbeskompromisniji defanzivac na svetu?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa ne, fora je sto daki oce da kaze kako je pool takvih likova veliki i pita se zasto bas vidic kad moze i neko drugi (sto je istina). i ja ne vidim sta je tu tacka spoticanja jer je to klasicno pitanje na koje je jedini validan odgovor kontra-pitanje "a zasto ne vidic".

ajmo:

cak noris, stiven sigal, arnold svarceneger, dolf lundgren, brus li, vin dizel, sasa micel, zan klod van dam, dzet li, geri bjuzi, majkl dudikof, silvester stalone, brus vilis, onaj molderov sef skiner, bata zivojinovic, klint istvud, li van klif, li marvin, dzon vejn, tosiro mifune, kirk daglas, majkl medsen, kristofer voken, blablablbalbla... svi oni mogu da budu u tom fazonu i jos desetine drugih... a to su samo glumci, ako krenemo u fazonu tesla, putin, fjodor (fedor), nigde kraja. a opet, cak noris je ispao iz bubnja, a majkl dudikof nije. i mislim da je krajnje besmisleno pitati se sad zasto ovaj, a ne onaj.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa ne, fora je sto daki oce da kaze kako je pool takvih likova veliki i pita se zasto bas vidic kad moze i neko drugi (sto je istina). i ja ne vidim sta je tu tacka spoticanja jer je to klasicno pitanje na koje je jedini validan odgovor kontra-pitanje "a zasto ne vidic".

ajmo:

cak noris, stiven sigal, arnold svarceneger, dolf lundgren, brus li, vin dizel, sasa micel, zan klod van dam, dzet li, geri bjuzi, majkl dudikof, silvester stalone, brus vilis, onaj molderov sef skiner, bata zivojinovic, klint istvud, li van klif, li marvin, dzon vejn, tosiro mifune, kirk daglas, majkl medsen, kristofer voken, blablablbalbla... svi oni mogu da budu u tom fazonu i jos desetine drugih... a to su samo glumci, ako krenemo u fazonu tesla, putin, fjodor (fedor), nigde kraja. a opet, cak noris je ispao iz bubnja, a majkl dudikof nije. i mislim da je krajnje besmisleno pitati se sad zasto ovaj, a ne onaj.

fora je sto se nemanji dive svi od reda,i navijaci junajteda i svi ostali,ima jebenu pesmu he comes from serbia,he'll fucking murder ya

britanski mediji se pitaju od chega mu je glava cim stalno tako udara loptu,mislim u tome je fora,a nije uopste ciganiger za razliku od njegovih konkurenata

eto zato

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa onda pitaj zasto ga svi cene toliko kad ti mislis da ne bi trebalo, a ne zasto imaju lol cak noris fore o njemu kad su nosioci tih fora polurandom... oftopik ti je topik

ako mene pitas, sasvim je legitimno to sve, on je odlican odbrambeni igrac, mislim, ja sam jedan od nepratitelja fuzbala, pa recimo primetim da dobro igra. znas ti koliko dobro treba da igra neko ko igra odbranu da bih ja kao laik to primetio... mislim, ja vidim kad neko izdribla sto likova i da gol ili ako neko dobro nalazi likove pasovima (to je vec visi level percepcije za mene), a kamoli kako se neko postavlja i tome slicno:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...