Jump to content

Internet Caffe Borgata LAN turnir vol1


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

turnir u smederevu NEGATIVE nije pozvan... LOL komplexashi ! ! ! ! poz vas lwS .!.

stvarno sramota...najjaca ekipa u sd nije pozvana.ne kazem da je do tebe immortal ali bolje da negative upadne u ovih preostalih nekoliko slotova,em zbog kvaliteta turnira jel su super ekipa,em zbog toga sto su najjaca ekipa u sd

Link to comment
Share on other sites

videcete kad se bude pravio turnir opet u negative-u dal ce neko biti pozvan od svih vas shto hejtujete NEGATIVE bez razloga jebo sam vas sve u usta ! ! ! ! sa sve borgatom i saletom kvazimodom i koletom jadnikom, a ljudi koji dolaze videce shta ce da se desi na turniru sa "mnogo" jakim rachunarima i fps-om 34 NA CT SPONU! BICE SMEJANJA

Mislim da ovaj lik treba da dobije bananu :)

1970

Link to comment
Share on other sites

momci osvajali turnire jos 2004 ako budes dolazio u sd videces punu policu pehara.imortal ja sam upoznat sa situacijom i stvarno bruka bas steta sto ne igraju

Pa i ja sam osvojio jedno 4-5 turnira u Somboru i okolini :D

edit: nebitno, u svakom slucaju jos jedared srecno i mozda se i vidimo!

Edited by dJAPEh8
Link to comment
Share on other sites

Pa i ja sam osvojio jedno 4-5 turnira u Somboru i okolini :D

edit: nebitno, u svakom slucaju jos jedared srecno i mozda se i vidimo!

djape oni su oldskull clan koji je izlazio na wcg mnogo puta i ulazio nekada u top 8 a sada nema potrebe da se svi svadjaju o tome nasa stvar je to i stv je glupo ispalo ali jebiga.

Verujem u kes, zato molim se u banci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...