Jump to content

Internet Caffe Borgata LAN turnir vol1


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prijave za turnir ce se vrshiti do 20. maja, do tada bih molio sve pozvane ekipe koje zele da dodju da potvrde ucheshce.

Rok za uplate je 20-28 maj[ziro rachun update-ovan u prvom postu], 29. maja ce biti grupe online.Zamolio bih sve ekipe da isposhtuju ove rokove. :)

Edited by immoRtaLTYT
Link to comment
Share on other sites

videcete kad se bude pravio turnir opet u negative-u dal ce neko biti pozvan od svih vas shto hejtujete NEGATIVE bez razloga jebo sam vas sve u usta ! ! ! ! sa sve borgatom i saletom kvazimodom i koletom jadnikom, a ljudi koji dolaze videce shta ce da se desi na turniru sa "mnogo" jakim rachunarima i fps-om 34 NA CT SPONU! BICE SMEJANJA

Link to comment
Share on other sites

videcete kad se bude pravio turnir opet u negative-u dal ce neko biti pozvan od svih vas shto hejtujete NEGATIVE bez razloga jebo sam vas sve u usta ! ! ! ! sa sve borgatom i saletom kvazimodom i koletom jadnikom, a ljudi koji dolaze videce shta ce da se desi na turniru sa "mnogo" jakim rachunarima i fps-om 34 NA CT SPONU! BICE SMEJANJA

Ok je.

Edited by b2e.k1De/1/ <3 Marija

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Ok je.

pushi ga pampure ! ! ! ! !

brate ja ne hejtujem negativ shta ti je, ja sam insistirao da vi budete pozvani ali jebiga nije moja igraonica, ne znam shto mene napadate tu stvar reshite sa saletom i koletom, zbog njih ne smete, ne zbog mene

reshicemo to vrlo BRZO....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...