Jump to content

EDGE OPEN CUP #01 CS TURNIR


DuHast

Recommended Posts

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da se javim da potvrdim. Danas sam imao gadan pocetak nedelje, sastanak u pola 9, ribanje na suvo, onda ceo dan pun obaveza, i na kraju dolazak kuci u skoro 8 uvece. Nemojte se ljutiti, imam jedan deo kod mene, a drugi je u igraoni, potrudicu se da ih okacim sto pre.

Link to comment
Share on other sites

Evo svima da se javim i javno izvinim. Nazalost vrlo brzo posle turnira sam ostao bez posla. Obzirom da imam dvoje male dece koja svakog dana moraju da jedu,jelte,prioritet mi je bio da pronadjem neki primarni izvor prihoda. Demoe cu okaciti do sutra i postovati ovde lnk. Nisam stigao da ih sredim po folderima iz razloga koji sam vec pomenuo.Kacim sutra sve pa se pronadjite,bez ljutnje. Komplet ma 160 Mb tako da vecina moze da skine brzo.

Pozdrav i kuckamo se sutra.

Link to comment
Share on other sites

Evo svima da se javim i javno izvinim. Nazalost vrlo brzo posle turnira sam ostao bez posla. Obzirom da imam dvoje male dece koja svakog dana moraju da jedu,jelte,prioritet mi je bio da pronadjem neki primarni izvor prihoda. Demoe cu okaciti do sutra i postovati ovde lnk. Nisam stigao da ih sredim po folderima iz razloga koji sam vec pomenuo.Kacim sutra sve pa se pronadjite,bez ljutnje. Komplet ma 160 Mb tako da vecina moze da skine brzo.

Pozdrav i kuckamo se sutra.

Zao mi je zbog posla, ocekujemo sutra demoe =D.

1970

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...