Jump to content

GuitarHero.rs


Recommended Posts

Kao što možda neki znaju, kod nas možete iznajmiti i kupiti GuitarHero, Rock Band, XBox 360, PS3, Wii, itd :D

E pa za one koji to ne znaju, slobodno nek čekiraju GuitarHero.rs

Inače, mene lično zanimaju vaša iskustva sa GH i RB naslovima. Jel igra neko Warriors of Rock i kako mu ide??? Pošto je ova igra (igre) koja je već hitčina u svetu već neko duže vreme, i sam žanr kod nas je malo nepravedno zapostavljen, pa bi to trebalo ispraviti.

Sve što se tiče iznajmljivanja inače, a zanima vas, možete me PMovati slobodno :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

sta ima od toga interesantno za pc? i posto su generalno stvari?

kontam da bih mozda nekad ispazario dzitru i majk za neki pc gh (petica bese ima ceo bend?).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ima za PC, u principu imaš i komplete, samo igre, đitre itd. Npr. ovaj novi Warriors of Rock kao bandl (gitara, mic, bubanj i igra) je oko 23k. Naravno, samo gitare se kreću šareno, zavisno od modela.

PS: meni je npr. Warriors of Rock mnogo bolji od novog RockBand 3, pa preporučujem njega. Mada od Guitar Heroa za PC ima samo GH III i World Tour.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

taj world tour bese ima ceo bend, a gh3 nema?

interesuje me sta ispunjava sve od ovih uslova: za pc je, ima ceo bend :)

posto mi se ideja sa majkom do jaja svidja, a neje loso vremenom dodavati i ostale instrumente.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ima za PC, u principu imaš i komplete, samo igre, đitre itd. Npr. ovaj novi Warriors of Rock kao bandl (gitara, mic, bubanj i igra) je oko 23k. Naravno, samo gitare se kreću šareno, zavisno od modela.

?

koliko ja znam od svega ovoga samo Guitar Hero 3 i Guitar Hero 4 (World Tour) postoje za PC. Već dugo razmišljam da pazarim PS3/XBox samo zbog Rock Banda / Guitar Hero 5 , ali sve se nadam da će izaći nešto od toga za PC ...

Link to comment
Share on other sites

skino sam ghwt upravo i 'prevario' sam vindzu da mi je majk usb:)

tako da sam pevuckao malo, mada mi je smor sto mi se ne svidja 90% pesama, a 50% ne znam ni kako idu dovoljno dobro... otpevo sam dva toola i ne znam, mislim da im je tolerancija prevelika, posto sam ovako ubog uspeo da teram na expert...

najvise me smaraju pesme, eh kad bi ona metalika bila za pc...ili neka igra sa gotivnijim packageom:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

i c wat u did thar ali ne, nije to slucaj. umem ja da pevam dovoljno "za pevanje", ali posto sam to pevanje i trenirao malo (self and internet taught), znam koja je razlika izmedju ubosti ton i UBOSTI TON. po mom nekom utisku, kontam da bi krajnje prosecan pevac iz cover benda koji svira po klubovima odradio bezgresne experte na dosta pesama, sto je lol za najtezi nivo.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ali Dule, to nije profesionalni softver za obuku pevača već video igra :) na easy možeš da mumlaš i pevaš petu pesmu, on će da govori da si "ok" :)

Takođe, iz solidnog iskustva gledanja ljudi kako pevaju i fejluju, moram ti reći da si ipak nadprosečno talentovan :) odnosno ako ništa, znaš bolje pesme, sviraš neki instrument, prosto bolje se snalaziš. Ljudi bre pojma nemaju, fejluju u prvih 20 sekundi pesme na medium, zamisli na hard :)

Link to comment
Share on other sites

ma znam bre to (a nisam talentovan nego sam se bavio time pa sam napeglao malo - pevanje moze da se nauci mnogo vise nego sto ljudi misle da je threshold izmedju rodio se i stekao), nego sam ja vise kontao da im je taj rejndz veci, tipa da igra ima tezinu za svakog, pa ce tako neki anti lik da se gotivno snalazi na easy, ja cu da se snalazim gotivno na medium, prosecni pevac koji od toga zaradjuje ce da se snalazi na hard, a pavaroti ce da siba po expertu:) ali ipak je to sve pomereno za stepen-dva unazad, tako da vikend pevac tipa mene moze da pici na expertu (ne savrseno doduse, sto je kul).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ili još bolje, da nam peva.

Inače, da bi pevušio na pcju u gh, treba ti samo USB mic. Meni su pesme dosta bolje na GH: WoR od RB 3, a i Quest mod mi je kul donekle, ai ima Dillingeri :D

World Tour ima ceo bend, a čisto sumnjam da će išta sem GHWT i GH III izaći za PC, pošto su jelte rešili da više ne prave GuitarHero, i RockBand, pa tako da će jedino možda neke druge izdavačke kuće da skoče u tu prazninu sada i naprave nešto novo ili slično.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

a brate al vi ne pevate uopste, logicno je i da vas izbaci na easy:) a mene polu-hobistu treba da izbacuje na hard recimo ili bar da imam dosta problema, a ekspert da mi bude tabu tema...

okej okej, kontam, nisam dobro percipirao na kom delu apsolutne skale pevanja se nalazi gh skala pevanja, al ne vidim sto je toliko cudno sto sam mislio da tezine idu od nula do deset, a ne od nula do sest.

btw, ispusio sam na hotel california na expert dosta brzo, vraca mi se vera u naslov!:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...