Jump to content

Da li su ljudi toliko ludi?


Recommended Posts

Dam ja lepo oglas na benchu prodajem 2gb memorije za 2k oko 23h.

Ujutru oko 06:20 budi me telefon, ja u polusnu odbijem poziv. Opet zvoni telefon, ja skapiram frka neka, javim se, lik kaze zovem u vezi oglasa. Ja zbunjen ne mogu da verujem da zove neko tako rano, kazem zovite kasnije, nije u redu da zovete ovako rano, na sta dobijam odgovor :"Znam, izvinjavam se, ali meni treba to kao HLEB I VODA" Kazem, ok zovite kasnije i spustim slusalicu. Elem, budim se oko 13h , i vidim ne znam ni sam koliko propustenih poziva od tog tipa, ja vec zgranut da je lik toliko lud, nastavim da ga kuliram da vidim koliko je uporan. Evo sad je 19h, tip i dalje zove. Necu da mu se javim i prodacu je nekom drugom iz principa. Zar je moguce da ljudi nemaju osecaj i osnovnu kulturu u vezi nekih stvari?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate glupo je shto si uopshte stavio broj telefona u oglas, lepo napishesh ponude sa brojevima telefona na PM. kasnije otvorish inbox, vidish koliko ponuda uopshte imash, nadjesh prvog koji je ostavio telefon a da je iz tvog mesta, pozovesh ga i dogovorite se. al dobro, na greshkama se uchi :)

Link to comment
Share on other sites

pejo brate ides u "nosi kacigu, moze da ti padne meteor na glavu" relacije. ako ides tom linijom mera predostroznosti, mogu sad da ti nabrojim pet hiljada stvari kojih se ne pridrzavas, a sigurno su u rangu sa "moze da te zove neko sa titanika".

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa ne nego je mozda normalan pa nema oko sebe ljude koji ce ga zvati u 5 nocu iz hira nego ako im zaista zaista treba.

Ja ne gasim nikad telefon, sto zbog posla sto zbog prijatelja kojima nekad mogu zatrebati u frci. Nije se malo puta desilo da neko ima udes pa da mu treba pomoc, da mu stane auto, nestane corbe blablablabla ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

bices potreban nekom u suludo vreme, ali si ti ipak odlucio da je tvoje spavanje bitnije!

Da, kao na primer da te zove pijani draško u 4 ujutru da pita da li radi planet bigz :)

šalim se, ni ja nikad nisam voleo isključivanje telefona kada spavam i nikad to ni ne radim, dešava se da me zovu iz nekih debilnih razloga, srećom nikad niko iz ozbiljnog mada se naravno nikad ne zna.

A što se ljudi tiče, nemaju ljudi blama, posebno kada su u pitanju tako te "oglasi" šeme. Bukvalno su spremni da zovu i ponoć da pitaju za nešto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...