Jump to content

Battlefield 3


dNte

Recommended Posts

Momci je l' pazario neko close quarters ?

izasao juce, 15 eura je...

Ne znam da li ste provalili onu Premium varijantu za 50 jura sto ima da se uzme

Dobija se kao neke povlastice + sve nadolazece expanzije za dz

Mislim da se isplati uzimati, kad gledas ovako na duze staze

Jedino sto ne znam je da li recimo mogu da nastavim sa ovim mojim account-om (odnosno sa trenutnim stat-ovima) ili moram sve ispocetka ?

Link to comment
Share on other sites

uzeo sam ja premium (jebg)

close quarters je ono bas rokanje na malom prostoru i to... osim sto otkad sam instalirao njega igra mi radi poprilicno losije - a nikako da stavim novije drajvere da proverim dal nije do toga

i sve bi to bilo super, ali ovaj engine nije za male prostore, nekako bre stalno lagujem i ne mogu da odreagujem dovoljno brzo

nastavljas sa svojim accountom naravno, samo imas opciju da resetujes statse ako si retos pa ti je k/d toliko bitan :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kad uzmes Premium mozes da resetujes odredjene statove, npr score per minute itd.

Sranje su napravili sa tim Premium-om, sad ako nemas Premium si obican peznt, izmedju ostalog vec postoje Premium only serveri, na koje ne mozes da joinujes ako odvojeno kupis B2K i Close Quarters.

Agresivno te teraju da kupujes sve njihove DLC-jeve da bi uopste mogao i da igras. E PA NE MOZE [:D]

Uzecu samo Armored Kill kad izadje i nek se tera EA u persun!

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

probao sam narodnu verziju i nisam bas odusevljen kako mi radi... mislim masina mi jeste zastarela ali sam sve novije igre lepo gurao na 1920x1080 rez / high detalje

intel core 2 duo 3.04 ghz

4gb rama

9800gt neka jaca verzija (sorry noob sam za tech stvari)

jebe me sto imam monitor 24" pa sve guram na hd rezoluciju... a kad spustim rez ubise me "kocke" (aka pixeli haha ) mada igra i na low detaljima izgleda skroz dobro

kolko igra nasih, kakvo je stanje na serverima, jel se isplati uzimati oridjinala ?

moze jos neki savet :)

fml

Link to comment
Share on other sites

Uzmi original naravno, ima pun kurac nasih ali koji ce ti nasi uopste ?

Servira ima zilion, i vecina je uglavnom solidno popunjena stalno

Ako mozes uzmi BF3 premium sad sto je izasao, i ne moras da kupujesh addonove koji budu nadolazili, isplati se generalno

Ja uzeh premium btw, samo close quaters igram sad, odlicne su mape i svidja mi se, otvaram achievmente :)

Link to comment
Share on other sites

SABOT maltretiranje u cqc-u, moram i ja da priznam koji stvarno nisam za te Quake varijante u BF-u da sam se navukao, ne znam koliko Ziba Tower partija sam odigrao.

Zajebana bako, razmisli da li ti se daju pare za original + premium (koliko mu to dođe ukupno, 110e?) uzevši u obzir da beta testiranje BF4 počinje za nešto jače od godinu dana. Inače bf3 vredi, i bez premiuma, teško da trenutno ima neki bolji fps za multiplejer.

Link to comment
Share on other sites

bez lazne skromnosti, al stvarno sam doktorirao metro.

doduse, nesto sam u poslednje vreme utajio sa igranjem, ne nalazim vremena za 2h+ in a row..

Wonnka mi je nick, pa ako kojim slucajem odlucite da izadjete iz vasih tenkova i helija, spustite se do metroa da rostiljamo malo :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

bez lazne skromnosti, al stvarno sam doktorirao metro.

doduse, nesto sam u poslednje vreme utajio sa igranjem, ne nalazim vremena za 2h+ in a row..

Wonnka mi je nick, pa ako kojim slucajem odlucite da izadjete iz vasih tenkova i helija, spustite se do metroa da rostiljamo malo :)

ja sam recimo prasinar u 90% slucajeva a metro mi je najogavnija mapa ikada :) e i snajperi su smaraci najveci, sto se mene tice :D

ali bez obzira na sve, super sto su masterovao jednu mapu u igri, samo meni to nikada nije bio trip, u bf3 i dalje uzivam jer prozivljavam filmske momente ... boli me tuki i za k/d ratio i za mesto na listi, igra pruza toliko vise od toga

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@spu

ma, koji prvi izleti da ima slobodan slot, a da je solidno popunjen...

inace sam vise igrao ove sa ''all weapons allowed'', ali nisam nade spammer, a m320 nisam koristio ni pre nerfa kad ga je svaka botina abusovala.

vise sam run&gun fazon sa dosta revive-ova u toku partije. sta vise, poceli su redovno da me prozivaju za aimbot a usput i banuju sa servera. banovali me iz platoona/servera, tj izasao sam dobrovoljno jer su se pobunili da im kvarim ugodjaj na serveru sa hakovima :D retosi...

inace, znam da ljudi ne gotive metro nikako. sta vise, i ja sam pizdeo u startu od tolikog spama granata i 320ica, retardiranih saigraca ali sve je doslo na svoje, sad samo pucam i ne zarezujem ih 2%

ali za avione i tenkove vec nemam zivaca :)

koji su vam nikovi, spu i kompanija?

@g

shvatam totalno i jednu i drugu stranu igre i uvek mi je bila glupa rasprava metro vs ostale mape, cod vs bf3 itd, itd... prestao sam da igram ko sto kazes filmski, tj da se uzivljavam u igricu, vec mi je trip da imam sto vise scora i killova u partiji. jebiga, igram samo jednu mapu pa moram da nadjem bar neku zanimaciju :)

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

@g

shvatam totalno i jednu i drugu stranu igre i uvek mi je bila glupa rasprava metro vs ostale mape, cod vs bf3 itd, itd... prestao sam da igram ko sto kazes filmski, tj da se uzivljavam u igricu, vec mi je trip da imam sto vise scora i killova u partiji. jebiga, igram samo jednu mapu pa moram da nadjem bar neku zanimaciju :)

Jbt Miče pa jel ima negativna i nesportska osobina kojom se ne hvališ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...