Jump to content

Battlefield 3


dNte

Recommended Posts

Argh, mislim da frustrirajući SP skoro nisam igrao u nekoj AAA igri. Nije da nema impresivnih momenata, ali neke deonice su tako retardirano dizajnirane da je to strašno. MP sam probao demo onomad, not my cup of tea.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja i smatram da je to najjači adut BFa uopšte, al' do sada nikad nisam imao pravo iskustvo sa timom kojem je zajednički goal na prvom, drugom i trećem mestu. Ni sa ljudima koje inače znam ne mogu da igram par nivoa Left 4 Deada a da svako ne počne da vuče na svoju stranu "jer najbolje zna mapu", bez obzira šta smo se u startu dogovorili. Jedino sam par puta upao na neke hard core COD4 servere, gde su ljudi igrali onako spontano baš timski, suzu pustih, it was beutiful, it was full of stars...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

:))

sta znam ja sam u bf3 nabasao vec nekoliko puta na slucajne likove u squadu, i ono odvaljivali smo na 64p mapi :) (i to bez headset-a) top4 po skoru na kraju ... samo po pravilu mi se to nekako zadesi uvek pri kraju igranja kada sam vec mrtav umoran i mora da se spava :)

epski momenti su epski :]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Danas stigao bf 3 i instaliram na kompu sve normalno.

Onda uzmem da instaliram na laptopu posto je jaci da vidim kako to se izgleda na boljoj masini i jebe me instalacija.

Zna neko kako mogu da instaliram igricu normlano? Nece da krene da instalira nego DOWNLOADUJE 11 gb igricu wtf ?

Imam oba cd, na kompu sve bez problema a sta ovde moram da cekam da skine glupost a ja imam instalaciju ???

Pomagajte plx.

EDIT: Snasao sam se -.-.

add gavricbre ako hoce neko da pika :))

Edited by Gavralol
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...