Jump to content

Udomio bih wow account xD


-eXeCut0r-

Recommended Posts

a stvarno ne kapiram da vam je toliko neshvatljivo da neko nema para :)

Nije neshvatljivo da nema para, ali je neshvatljivo da misliš da će neko da ti prosto da account. Svaki kraj u Beogradu je prepun besposlenih tinejdžera bez para koji će biti presrećni da ti grindaju gold/honor/profesije/štagod dok si ti na poslu i da budu srećni što to rade.

Link to comment
Share on other sites

Nije neshvatljivo da nema para, ali je neshvatljivo da misliš da će neko da ti prosto da account. Svaki kraj u Beogradu je prepun besposlenih tinejdžera bez para koji će biti presrećni da ti grindaju gold/honor/profesije/štagod dok si ti na poslu i da budu srećni što to rade.

Realno upravu si , tako sam i ja do jedno pre 4 godine... bio srecan ko pas u liftu , a ustvari to je sve bilo sranje :S. Sad imam full gearovanog lika i igra smara ko nedaj boze.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Video sam da je neko na forumu davao account pa ako ima jos neko ko je prestao da igra bio bi zahvalan posto nisma u finansijskoj mogucnosti da kupim :/ Imam w3 ROH i FT accounte pa ako neko hoce moze zamena ili takodje mogu farmovati golde ili levelovati lika ili profesije za nov account(prazan ili sa likom svejedno mi je) hvala ^^

javi se na skype stefan.pavlovic7....ja cu da ti dam accc...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...