Jump to content

Ebay kupovina


Recommended Posts

odes u intezu, napravis internet karticu, napunis je kesom, napravis paypal nalog (slovenia), odes na ebay, nadjes sto ti treba, proveris da li salju za srbiju, porucis, nazoves ih kazes da posalju redovnom postom i da stave vrednost paketa $35 (mislim da je 40e prag za carinu) i to je to, stigne ti za 3 nedelje. e sad ako ces da narucujes fon ili nesto drugo sto je skupo, budi spreman da ce te mozda provaliti na carini i naplatiti ti dodatnih 30% na cenu koju oni nalepe proizvodu

prag za fedex, ups i druge ekspresne dostave je manji i iznosi 25e cini mi se

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Jel zajebavas?

Upravo ti je covek rekao "neki nachin konkretno"

Moja iskustva su sledeca. Osvojio sam imitaciju red dota ( funkcionalan, ali nije pro military od 300e ) , cena mu je oko 30e. Poslali su mi, platio sam na vratima carinu+dostavu oko 1500din. Na pokerstarsu sam osvojio majcu, poslali su mi, platio sam 700din. Sama majca ne vredi toliko. Kupovina na ebay prolazi bez problema na nacin koji je dviniti objasnio.

Edited by BISS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...