Jump to content

Serbian Premier League I


Andy McKee

Recommended Posts

ne mogu da verujem kakav 3per ovaj brank0 aka JASON "ONE" LAKE o.O

u kom si ti fazonu da sve mora preko tebe da ide,ako se cuo sa momcima i sve su se dogovorili sta si se ti nasao uvredjen u celoj prici?!

sve sami kompleksasi! pa nije ni cudo sto najbolja ekipa u drzavi nije opstala(PM) bas zbog kretena kao sto si ti i tih kvazi organizacija(nW)!jel ti igras ili njih 5-orica?! koj kurac tu terate pricu o profesionalizmu kad nemate gram istog!

@nicky : sry za spam topica GLGLGL sa ligom napokon prava stvar da se pokrene sa cs-om kod nas,svaka cast!

@ modovi : pratim rur dosta dugo vremena,ne postujem,samo citam, nisam troll, ali dijabola me je tako izbacila iz takta

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne mogu da verujem kakav 3per ovaj brank0 aka JASON "ONE" LAKE o.O

u kom si ti fazonu da sve mora preko tebe da ide,ako se cuo sa momcima i sve su se dogovorili sta si se ti nasao uvredjen u celoj prici?!

sve sami kompleksasi! pa nije ni cudo sto najbolja ekipa u drzavi nije opstala(PM) bas zbog kretena kao sto si ti i tih kvazi organizacija(nW)!jel ti igras ili njih 5-orica?! koj kurac tu terate pricu o profesionalizmu kad nemate gram istog!

@nicky : sry za spam topica GLGLGL sa ligom napokon prava stvar da se pokrene sa cs-om kod nas,svaka cast!

@ modovi : pratim rur dosta dugo vremena,ne postujem,samo citam, nisam troll, ali dijabola me je tako izbacila iz takta

ja ne znam altu ko si ti da se tebi ista objasnjava? Hvala sto si ti nama objasnio zasto ta ekipa nije opstala... Ima li ovde modova da brisu postove nebitnih likova ne vezene za temu ?

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da verujem kakav 3per ovaj brank0 aka JASON "ONE" LAKE o.O

u kom si ti fazonu da sve mora preko tebe da ide,ako se cuo sa momcima i sve su se dogovorili sta si se ti nasao uvredjen u celoj prici?!

sve sami kompleksasi! pa nije ni cudo sto najbolja ekipa u drzavi nije opstala(PM) bas zbog kretena kao sto si ti i tih kvazi organizacija(nW)!jel ti igras ili njih 5-orica?! koj kurac tu terate pricu o profesionalizmu kad nemate gram istog!

@nicky : sry za spam topica GLGLGL sa ligom napokon prava stvar da se pokrene sa cs-om kod nas,svaka cast!

@ modovi : pratim rur dosta dugo vremena,ne postujem,samo citam, nisam troll, ali dijabola me je tako izbacila iz takta

+1

Link to comment
Share on other sites

ja sam trazio da mi date ozbiljne odgovore :( ja mislim da covek ovo radi da bi oziveo cs scenu , mozda je i prevarant pa oce da nas zajebe za lovu, ako gresim molim vas da me ispravite i napisete sta mislite . Mislim prica je trula sto se tice toga da moras opet ti da placas , ali jbg nismo nemci pa da imamo sponzore i da dobijas kes za svaki mech :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...