Jump to content

Serbian Premier League I


Andy McKee

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SUM bi igrao ... koliko vidim ima i kanal #prvaliga

Ma ko zna kakav je to kanal. Nemam nista sa tim :) (ako nije loziona neka tvoja)

trebao si prvo ovo bez novaca da organizujes,sa top ekipama.

Ja sam to tako i zamislio, ali su se onda sve te gore navedene ekipe (osim 3 - neko je u CG neko nije bio dostupan) slozile da je bolje da se uplati 50e i da ce onda da budu svi ozbiljniji. Cak sam dobio odmah ponudu i za lan finals (hvala na tome). Meni je svejedno, sa parama ili bez, ja od toga nemam nista, ali se slazem da ce se svi truditi vise ovako.

P.S. SUM, Bjeka i svi ostali koji zele mogu da me kontaktiraju pa cemo da osmislimo i neku drugu ligu odmah, nije problem. Ima i dosta pomagaca koji su se ponudili.

Edited by NICKYtw
Link to comment
Share on other sites

Posteno prika odmah da ti kazem posto nikad nismo bili u losim odnosima, pored ovakvog navedenog spiska ekipa (bez icije uvrede) Onlinersi nece igrati nikako u drugoj ligi, jer mislim da nam tamo nije mesto.

Ja znam da smo mi tek sad skoro opet poceli da igramo, ali moje saigrace i mene poznaje 99% igraca iz ostalih ekipa i svi su svesni koliko znamo (odnosno ne znamo), mada ne zelim sad ikoga ovde da pokrecem da se zauzima.

Stvarno nam nije mesto u nekoj drugoj ligi, tako da cemo taj poziv morati da odbijemo :) Naravno malo me cudi tvoj ovakav izbor, ali tvoje je takmicenje i tvoja su pravila. Sve najbolje!

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

Ma ko zna kakav je to kanal. Nemam nista sa tim :) (ako nije loziona neka tvoja)

P.S. SUM, Bjeka i svi ostali koji zele mogu da me kontaktiraju pa cemo da osmislimo i neku drugu ligu odmah, nije problem. Ima i dosta pomagaca koji su se ponudili.

nije to nikakva loziona ja sam na taj kanal usao preko Newave|br....sto predpostavljam da je branko pa sam ga i pitao sta se desava posto je i pisalo Prva liga uskoro ! jel to neka cs liga ili nesto nista mi nije odgovorio i sad vidim da se ovo spominje pa predpostavljam da je to to....

samo ne znam gde da ti se javimo bilo bi lepo kad bi se odradio neki sajt za tu ligu. . .

Link to comment
Share on other sites

Posteno prika odmah da ti kazem posto nikad nismo bili u losim odnosima, pored ovakvog navedenog spiska ekipa (bez icije uvrede) Onlinersi nece igrati nikako u drugoj ligi, jer mislim da nam tamo nije mesto.

Ja znam da smo mi tek sad skoro opet poceli da igramo, ali moje saigrace i mene poznaje 99% igraca iz ostalih ekipa i svi su svesni koliko znamo (odnosno ne znamo), mada ne zelim sad ikoga ovde da pokrecem da se zauzima.

Stvarno nam nije mesto u nekoj drugoj ligi, tako da cemo taj poziv morati da odbijemo :) Naravno malo me cudi tvoj ovakav izbor, ali tvoje je takmicenje i tvoja su pravila. Sve najbolje!

A lol Bjeko... Naravno da dosta njih misli da zasluzuje da bude u toj prvoj ligi, ali ovo je da kazemo sasvim fer spisak i mislim da i druga liga moze da bude dosta jaka... Bitno je da se igra, u najmanju ruku ovo moze da bude solidna vezba i da nam domaci cs bude malo zanimljiviji :)

Link to comment
Share on other sites

A znam Bjeko kako ti to vidis, ali shvati opet da ne moze liga da ima 20 ekipa, to ne vodi nicemu. A izbor ekipa cak nisam ja ni pravio nego sam pitao 3-4 od ovih recimo najboljih ekipa po njima nekih 10ak ekipa i svi su mi manje-vise napisali ovo, s tim sto se razlikovalo recimo u par ekipa, taj neki ememes ili sta ja znam jos neke ekipe koje su bile spominjane.

zole, neWave nema nista sa organizacijom ove lige, tako da ne znam kakav je to kanal. #SCSL - quakenet irc kanal. Sajt nije potreban jer ce se koristiti jedan od vec postojecih sistema koji savrseno radi (bar za ovu prvu sezonu). Ako te jos sta zanima, moze i privatna poruka na ovom forumu. Gledacu da sutra okupim ove ekipe koje su zainteresovane da igraju pa cemo da popricamo svi zajedno.

Edited by NICKYtw
Link to comment
Share on other sites

@Nicky

jel mozhesh samo da mi napises line-upove ekipa , samo da ti pokazem da si pozvao par mixeva koji pricaju da su ekipe :D a ne vezbaju , a koliko sam shvatio to ti je jedna od poenti.

A brate ja sve vas potpuno razumem, ali morate da shvatite da je to sve ispalo brzo i ja sam samo trazio predloge i od 10 ljudi dobio sam odgovor ovih 10-12 ekipa. Sad svako misli da moze lako medju 10, naravno, ali opet mora nekako da se pocne. i pwr gaming finski je bolji od bar pola ekipa u EPS Nordic ali niko im nije kriv sto su prestajali igrati pa sad moraju igrati amateur series. Sad lurppis treba da se ljuti i pljuje orgu kao sta mi amateur itd. Da li su mixevi ili ne videcemo kad krene. Ako su dosad bili mixevi ne mora da znaci da zbog ovog nece da pocnu da vezbaju.

Bjeko nisam rekao da ti i tvoja ekipa niste medju 20 :) Samo kazem da ima jos dosta ekipa koje misle da treba da igraju, tipa negro i njegova ekipa, Zeus i njegova ekipa i jos neke ekipe.

Link to comment
Share on other sites

A brate ja sve vas potpuno razumem, ali morate da shvatite da je to sve ispalo brzo i ja sam samo trazio predloge i od 10 ljudi dobio sam odgovor ovih 10-12 ekipa. Sad svako misli da moze lako medju 10, naravno, ali opet mora nekako da se pocne. i pwr gaming finski je bolji od bar pola ekipa u EPS Nordic ali niko im nije kriv sto su prestajali igrati pa sad moraju igrati amateur series. Sad lurppis treba da se ljuti i pljuje orgu kao sta mi amateur itd. Da li su mixevi ili ne videcemo kad krene. Ako su dosad bili mixevi ne mora da znaci da zbog ovog nece da pocnu da vezbaju.

Bjeko nisam rekao da ti i tvoja ekipa niste medju 20 :) Samo kazem da ima jos dosta ekipa koje misle da treba da igraju, tipa negro i njegova ekipa, Zeus i njegova ekipa i jos neke ekipe.

2 godine pripreme... Kuku majko

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

igracu ti ja u drugoj ligi ako budes odlucio da pravis ;) a ako ti treba neka pomoc, slobodno cimaj,

Bice i druga liga, ima dosta zainteresovanih.

2 godine pripreme... Kuku majko

Kako sad 2 odjednom, zar nisam ja "ukrao ideju" od nekog...Iskreno, OPET mi je ovo sve palo na pamet u nedelju vece, a u utorak vec pokrenuo. Ne treba mnogo planiranja, samo neko ko hoce.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...