Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

znr21u.jpg

 

 

edit: posebno mi je drago zbog preskocenog psg-a, kao sto sam i napisao na prosloj strani :)

 

evo celog vikenda:

2iuoobq.jpg

 

15x76gh.jpg

 

 

uz -100 na arsenal + marseille i -100 na neki gg3+/1/1 mix gde sam zesce omasio 2/3 para

Edited by vlada_
  • Upvote (+1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ce Sporting doci jer igraju protiv retko velikih bednika a goru sezonu od prosli sumnjam da je moguce imati,juce sam ubo sve osim Arsenala al' to je toma izmalerisao! :D I da naravno nisam uzeo kes iako sam imao puno dobitaka jer sam ubacivao tipove poput salke gg(izgubili 4:0) itd.

Predlozio bih da se proba Atletiko jer je kvota i vise nego dobra, k'o sto neko rece Benfika, Porto, Anderleht takodje jer je fina kvota i protivnik im je prosek ekipa koja ima 3 remija cini mi se :)

Opet sam omasio jednu,naravno na samo to sam pao i inace  :(

Sporting lagano dosao kao sto sam ocekivao

Nema veze,doci ce kad bude trebalo vise(iako sad treba vise nego ikad)

Sutra u nove pobede!

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

juce se duh Lava Jasina,Borote,Siltona i Van der Sara pojavio u Ochoi,cekam PSG za 250e i gledam i bukvalno mi suze idu sta su sve promasili...jos sam imao korintijans i psg u isto vreme,i kao ajde zajebace me oba,medjutim,brazilci ga turise u 90. da mi se dodatno useru u zivot...

1173832_573017899422544_52891051_n.png

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bih tu Kily, igrao keca na Ludogorec ili 1x jer bazel nije nista specijalno sad .. Bobadilja ,jedan od napadaca Bazela,je napustio tim , dok ce za koji dan verovatno i jedan od kljucnih igraca Stocker isto napustiti tim i otici u Shalke... Bazel je izgubio od Ciriha na svom terenu pre par dana,iako je bio favorit... dok je Ludogorec u dobroj formi i jos igraju na svom stadionu, u Bugarskoj.......najbolji napadac im je brazilac Platini ,koji se oporavio od povrede pre par dana i verovatno ce i on igrati sutra.. :)

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

salke ima problema i jeste da ne igra huntelar, ali su mnogo jaci od ultrabednog paoka..

ritom, da je metalistu dozvoljeno da igra, devic i papu gomez bi se israli po gelzenkirhenu..

 

realno kec, mada beda od kvote..ludogorec mi je nekako za zaobliazenje ili nesto tvrdo..

 

inace ko je ceko 3+ juce na milanu neka pocne da mrzi karima rekika iz psv ili polija iz milana

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...