Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Sve sam popadao danas, i odlucim da odigram poslednji tiket, napisem normalno lion-real-czv-strongest i napoli 1x i 2+ i naravno ne uplatim to nego podelim na dva tiketa(na vecem padnem na kalinica za 3poena covek sutira 4 trojke i svaku promasi, a manji tiket pogodim sto je nikakva uteha).

Ne pamtim kad sam zadnji put dobro iskombinovao tikete, pregrst pogodjenih nigde isplate.

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ulazi spartak u  95' :D

i to iz 2-1.....

jedva cekam highlight da odgledam

 

inace juce sam za 5 soma pao na brose basket, igrao sam minus, i likovi regulurani deo zavrsili u minusu, kad ono kao racunaju se i produzeci za tu igru.... jebem ti meridian 


treba nam ugasiti ligu, sve je ovo otislo u kurac

Link to comment
Share on other sites

1 brzinski danas cisto usput i umalo da prodje,ovako imam zamenu :D

 

 

 

qpr-njuka gg3+

monako - mec 1 i 2-3

stutgart - hamburg gg3+

shalke 1

wolfsburg - dortmund 3-5

partizan - pazar gg i pao na

invernes - dandi utd gg3+ ,doslo 3-0 :/

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

Moracu da krenema da igram ove Miki Maus tikete na planetwinu kao recimo ovaj lik. Car je odigrao sistem 5/8 a pogodio 7/8. 0.60e >> 20k. Meni je jos fascinantnija cinjenica da je kvotu  od ~75,000,000 promasio za jedan gol [roflmao] [roflmao]

fbkf9h.jpg

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ljudi,max bet kladionica,duel/par tristan tompson/kajl korver,igrajte minus,1.95 kvota,korver je povredjen i nece sigurno igrati,tristan tompson ni u ludilu nece dati sam 22 poena,poslao sam caleta u kladionicu da mi odigra ali cim mi je sajt pustio tiket,verujem da nece imati problema da uplati,roknite neki singl :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...