Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Cile - Srbija 1 (2.20)

Cile predvodjen Vidalom i Sancezom ne bi trebalo da ima vecih problema protiv jako uzdrmane reprezentacije, kako medjusobnim sukobima, tako i losom igrom. Kad se na to doda i promenjen sastav Srba, tj. novi igraci, kec je ko kuca nazalost...

Ulm - Cibona 1 (1.40)

Prvoplasiranoj ekipi nemackog prvenstva u goste dolazi slaba Cibona. Ulm je sacinjen od dosta americkih igraca i predstavljaju ozbiljnu ekipu, koja ce se verovatno sa Bambergom boriti za titulu nemackog prvenstva. Moze i sa hendikemo ova utakmica i HT i FT.

Cajasol - Crvena Zvezda 1 (2.30)

I pored neubedljive igre u domacem prvenstvu, ocekujem ovde pobedu domacina. Crvena Zvezda je pokazala odlicnu igru u derbiju, ali sada idu u gostovanje u najjacu evropsku ligu, a licno smatram da Zvezda nema jos dovoljno iskustva za pobedu na strani. Cajasol je prvu tekmu tesno izgubio od Sasarija u prvom kolu kupa, Zvezda je imala derbi u nedelju i u rotaciji prakticno sest igraca, tako da verujem da ce sa dodatno nalozenim Milenkom Tepicem i Lukom Bogdanovicem domacin iz Sevilje izvojevati pobedu.

KHL Zagreb - Olimpija 6+ (1.55)

Stavljam 6+ posto keca ne dovodim u pitanje, zato sto Medvescaki gaze sve pred sobom, imaju 10ak pobeda zaredom u prvoj ligi Austrije. Olimpija igra sasvim ok (mada nema rezultate) i imaju Jana Mursaka, koji igra u Olimpiji zbog lockouta u NHL ligi, inace clan Detroit Red Wings-a. Zagreb ima odlicnu publiku, koja pravi odlicnu atmosferu (prenose ih cesto na Sport klubu, a prenosice se i ova tekma) i Zagreb postize dosta golova, sto je inace trend u austrijskoj ligi, tako da ocekujem to i danas, u verujem zagrejanijoj atmosferi, posto u goste dolazi slovenacki klub, za koji verujem da ce postici koji gol predvodjeni Mursakom.

Edited by alfy

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

joj, fejlovao sam Cile samo tako, ali drago mi je!

kad se realno gledalo, bilo je da ce nas oduvati, ali momci su igrali totalno nezainteresovano i lose, pritom se Sancez misteriozno povredio u 20om minutu

sve u svemu, nasi nisu igrali toliko dobro, koliko rezultat pokazuje, koliko je Chile ustvari jadan :D

a i igrao je Bane, tome se nisam nadao :o

al zato, drugi tiket, imam Kahasol u hendikepu, Ulm u hendikepu i JEBENI ZAGREB 6+ gde je palo pet golova u dva perioda i onda u poslednjem nula, NU JEBENLO LA! pa to se samo meni moze desiti, posto se to u hokeju nikad ne desava, da pri tom rezultatu (1-4) ne padne jedan jebeni gol za 20 minuta... jos gledam prenos Medvescaki napali sa svim snagama, ovi sevaju kontre, mase svi ko ludi... eto, izbise mi 5 soma iz dzepa :(

Edited by alfy

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...