Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Koje PICKE MATERINE ?

Odigram Bajern 3+, prodje !

Odigram Valensiju 3+, prodje !

Benfiku odigram i dodje 1

Mancester koji je gubio i to mi dodje

Juve odigram kec i to dodje

I na kraju stavim Barsu jer kontam da ce lagano ocetkati Celtic i prodali majku im jebem...

Uplatio sam 500 kinti inace... pa boli :(

Link to comment
Share on other sites

tako je mendzi,jaci si od kletve!:D

moja neka misljenja gg3+ utakmica

hapoel - sparta gg3+ -dosta golova pada,sparta igra jaako jako fino ove sezone a shmona bi kao domacin trebala uvaljati koji gol

napoli - dnipor gg3+ -sprdao se dosta ove sezone napoli sto se tice lige evrope,fina je ekipa dnipro ali bice ovde dosta golova cini mi se

psv 2,mora doci,prosli put kiksnuli protiv aik-a,sada ne bi trebalo

sporting-genk iako su krajnje bedni ove sezone i jedni i drugi trebao bi gg doci,mozda cak i gg3+

bilbao - lion gg3+ dosta je golova padalo na utakmicama liona ove sezone u LE,a i u ligi cak,mislim da je gg3+ nesto najrealnije sto se ovde moze prognozirati

udine -jang bojs isto gg,mozda cak i gg3+

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

CSKA - Barselona <143.5

Obe ekipe su poznate po jakim odbranama, a ovo je i derbi grupe, tako da ocekujem tvrdu utakmicu

Cantu - Fenerbahce 2

Isto lepa kvota 1.6, a meni je Fener ove sezone najvise pokazao, predobro igraju. Kantu je prosecna ekipa, koja je uspela i od Olimpije da izgubi, kod kuce, tako da McCalebb, Onan, Sato, Preldzic i ostali ne bi trebalo da imaju vecih problema na gostovanju u Italiji

Lietvuos - Besiktas

Alba - Makabi

Ovde bas ne znam sta bih igrao, eventualno bih probao dvojku na Turke, posto Ritas ne igra bas sjajno, sto se moze reci i za Makabi, gde me ne bi cudilo da Alba pobedi

edit

tek sam ustao, pa sam mislio da Milano igra sa Panatom umesto sa Olimpiacosom, tako da sam obrisao taj par lol

tu pre dvojka nego kec :>

Edited by alfy

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...