Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Ajmo danas dobiti nesto bre!!!

Za pocetak cu preporuciti prejadne kvote, ali bi trebale da dodji, ko voli da se igra sa vecim ulozima :)

Kruoja - Ekranas 2 - Poslednje kolo litvanskog prvenstva, Ekranas ima bod prednosti u odnosu na drugoplasirani Zalgiris. Pre 4 dana Ekranas je dobio u kupu istu ovu ekipu sa 2:0, ne vidim zasto ne bi to ponovili i danas. Moze se naci po 1.4

BATE - Minsk 1 - Bate ovde ako dobije obezbedjuje titulu 2 kola pre kraja, tako da cenim da ce biti i u hendikepu pobeda, kvota na pobedu domacina je 1.25

Fejenord - Roda 1 - Rodi nedostaju Ramzi, Huperts i odavno povredjeni Delrog, tri veoma bitna igraca i mislim da ovde nemaju sta da traze, jos ako se doda da je pre par sezona Roda izbegla ispadanje iz lige cudnom pobedom nad Fejnordom. 1.3

Sparta Prag - Brno 1 - Sparta salje svoje igrace na pozajmicu u Brno, zanaci filijala su im, sto znaci da kec ne dolazi u obzir, ali je samo 1.25

Molde - Honefoš 1 - vec sam pisao za Molde, sada pred LE, ali su me neprijatno iznenadili porazom od Steaue :c Moraju da pobede ukoliko zele titulu. Honefos bez pobede vise od 10 meceva.

Valjadolid - Valensija X2 - Mada mi je ovo jako sumnjivo, plasi me ovaj termin od 12, ne znam ni sam zasto, ali odlicna je kvota na Valensiju 2.4. Mada koliko vidim novom prvoligasu opasno dobro ide .. Ovde jako oprezno

Rubin - Krila Sovjetov 1 - Gledao sam domacine 3 ili 4 puta ove sezone, opasno igraju, veoma ozbiljna ekipa. Ne bi smelo ovde da dodje do iznenadjenja. Kec se placa po 1.45

OFK Beograd - Crvena zvezda 2 - :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Dobro, bez obzira na pristrasnost i subjektivnost, ovde mislim da mora doci dvojka. Poslednja prvenstvena utakmica pred derbi ne bi smela biti izgubljena, ne bi smelo da se ode na -7 ili ne daj boze -8. Dvojka je 1.55

Milan - Fiorentina X2 - Svi znamo sta se desilo sa ekipom Milana pred pocetak ove sezone. Mnogi su otisli u penziju, iz kluba, ekipa je podmladjena, trener je bio pred otkazom, klup pred prodajom, ALI, Milan je vezao 4 meca bez poraza i na trenutak odlozio smenu trenera i smirio navijace/javnost. Sada im u goste dolazio Fiora koja je ove sezone potvrdila ozbiljnost. Verujem da bi ovde mogli da pokazu pun svoj potenicijal i iznenade (po kladionicama/kvotama) favorita u ovom mecu.

Uf uf uf, tek sam posle svog predloga video da Jovetic ne igra, najvazniji igrac Fiore. To je veliki gubitak za goste i zbog toga se dodatno treba pripaziti, mozda sada i NO BET!

Volfsburg - Bajer Leverkuzen golovi - 3+, 4+, GG3+ sve sto se golova tice... Jednostavno su takve ekipe gde pada dosta golova na njihovim mecevima, a vidimo i istorijat duela koji kaze isto to :)

Atletik Bilbao - Sevilja golovi - Ovde bi trebalo isto tako da se probaju golovi, kapiram da ce da padaju kao na traci

Almerija - Mirandes 1 - Domacin u opasnoj formi, samo jedan poraz u poslednjih 10 meceva, kod kuce 3 prvenstvene pobeda bez primljenog gola. To me ohrabruje pred stavljanje ovog para na moj tiket, ali me odvlaci malo slabija kvota, 1.6

Čelzi - Liverpul 1 - Mislim da je ovo kec kao kuca. Za Luzerpool svi znamo koliko su ocajni i koliko sakuju, Celzi na krilima pobede u LSh u nadoknadi vremena docekuje ovaj derbi. Mislim da su kvalitetniji domacini i zato njima prednost u ovom duelu.

Atalanta - Inter Tim2 2+ - Inter u seriji u 11 pobeda za redom u svim takmicenjima, zaista su u odlicnoj formi i mislim da daju dva gola Atalanti.

Levante - Real 2 - Racunica je jednostavna, ako zele da se bore za titulu, moraju da dobijaju sve meceve! Prosle sezone su kiksnuli na ovom terenu, verujem da im se to ne moze ponoviti danas. Kvota je naravno bedna, 1.3, ali se moze pojacati hendijem ili prelazom iz dvojke.

Anderleht - Klub Briz - Duel dve ekipe koje se takmice i u Evropi. Anderleht je iznenadio kako mene tako i verujem 3/4 Evrope pobedom nad Zenitom u utorak, dok Briz luta mnogo, nemaju pobedu 7 utakmica za redim i ne vidim kako bi ovde mogli da trijumfuju. Odvlaci me samo kvota koja je 1.6, da je 1.8/9 sto posto bi islo na moj tiket :)

Mančester Siti - Totenhem - Bedni seici, jebo im pas mater, ne mogu premrtvi Ajaks, koji grca u HOLANDSKOJ ligi, da dobiju. Sve se to poklopilo neigranjem velemajstora Silve. Ispostavilo se da je tako, da su oni jednostavno drugi tim kada mali ne igra. Zbog toga mi je ovde prvi tip GG, ali kapiram da je kvota ocajna. Po meni, ovde se treba pripaziti jako...

Kao sto Vitja kaze, ima dosta utakmica sa relativno manjim kvotama, samo treba izabrati 3-4, staviti malo vece pare i to je to... Treba jebena sreca, na kurac je nabijem :)))))

Srecno danaske!

Link to comment
Share on other sites

milan-fiora gg3+

siti-tham gg3+

volfs-lever gg3+ (u 90+1 lever daje pocasni, cim je volfs krenuo sa centra sudija svira kraj :D)

abilbao-sevilja gg3+

atalanta-inter gg3+

200>10600

A

E

AE!

na main tiketu (najjaca uplata) me zajebala zvezda dvojka, jebo me pas u dupe... ko me jebe kada sam subjektivan, idiot retardirani :)

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

shto soma na 7 tekmi crni vlado? :)

a nisu sedam malih kvota :)

pa treba mi 22 soma! :D

tiket mi je izgledao sigurnije nego bilo koji sa 5 1.20 tekmi skoro :) a sto je najgore, gledam, da l' da izbacim celzi i zamenim ga odabranim gg-om, dodjem ovde, vidim vicin post i rek'o 'ma da, oduvace ih' :) i bednici bedni se izvuku...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...